Zhrnutie úspešného roka 2014 a vízie na rok 2015!

You are currently viewing Zhrnutie úspešného roka 2014 a vízie na rok 2015!

Vážení členovia, priaznivci FC Barcelona, keď som v takomto čase písal a hodnotil rok 2013 pred rokom, ani v sne by nás všetkých nenapadlo, že prežijeme tak úspešný rok a spoločne zažijeme množstvo krásných chviľ. Aj keď sa nášmu klubu nedarilo tak, jako by sme si predstavovali, je úžasné, že aj napriek tomu sa členská základňa rozšírila a pribudlo množstvo nových členov a fanúšikov FC Barcelona.

Keby som mal zhodnotiť fungovanie fanklubu za rok 2014, ohodnotil by som ho na 1-. Aj napriek tomu, že sme spokojní s tým, ako nám rok 2014 prial, vždy je tu priestor na zlepšovanie.

Tento rok sa nám poradilo zorganizovať dva krásne zájazdy do Manchestru – https://fcbarca.sk/reportaz-zo-zajazdu-manchester-city-fc-barcelona/ a do Barcelony. Hlavne letný zájazd spojený s odhaľovaním erbu fanklubu na Camp Nou bol pre nás nezabudnuteľným zážitkom – https://fcbarca.sk/reportaz-zo-zajazdu-na-gamper-trophy-alebo-ako-sme-ocarili-barcelonu/.

Ďalšími skvelými podujatiami bolo společné sledovanie El Clásica s fanklubom Realu Madrid v Bratislave – https://fcbarca.sk/sledovanie-el-clasica-v-bratislave/, futbalový turnaj medzi týmito fanklubmi v Tisinci – https://fcbarca.sk/reportaz-z-el-clasica-v-tisinci/ a Medzinárodný zraz fanklubov v Slovinsku, ktorý zblížil členov fanklubov zo Slovinska, Slovenska, Belgicka a Čiernej hory – https://fcbarca.sk/reportaz-z-medzinarodneho-stretnutia-v-slovinsku/.

Spoločné chvíle sme strávili aj na Letnom zraze v Krpáčove – https://fcbarca.sk/letny-zraz-2014/ a rok sme uzavreli na Výročnom valnom zhromaždení v Senci, ktorého sa zúčastnilo takmer 80 naších členov – https://fcbarca.sk/reportaz-z-vyrocneho-valneho-zhromazdenia-2014/.

V priebehu roka sa nám podarilo spustiť oficiálny eshop fanklubu – https://fcbarca.sk/oficialny-eshop-fanklubu-spusteny/, podpísať partnerstvá so spoločnosťami MEVA sport Slovakia – https://fcbarca.sk/meva-sport-slovakia-novym-partnerom-fanklubu/, Futbal Fan Shop – https://fcbarca.sk/futbal-fan-shop-partnerom-nasho-fanklubu/ a založiť oficiálnu kroniku členov fanklubu – https://fcbarca.sk/kronika-fanklubu-spustena/. Rovnako nás teší podpis memoranda s cestovnou kanceláriou Sport Travel, ktorá pre nás bude organizovať letecké zájazdy na zápasy FC Barcelona.

Do 15.11.2014 ste mali možnosť predĺžiť svoje členstvo alebo podať prihlášku na rok 2015. Tento termín bol stanovený zo strany FC Barcelona, a to z dôvodu, aby členské karty boli zaslané z ich strany v januári a nie v apríli, ako jako tomu bolo tento rok. Na základetoho budeme môcť doručiť členské balíčky už v pribehu mesiacov február/marec. V tejto súvislosti Vás chceme požiadať, aby ste svoje členské príspevky na rok 2015 zaplatili v januári podľa pokynov uvedených v tomto článku – https://fcbarca.sk/podmienky-clenstva-vo-fanklube-v-roku-2015/.

A čo pripravujeme na rok 2015? Už v januári to bude zájazd na domáci zájazd s Atleticom Madrid – https://fcbarca.sk/letecky-zajazd-na-atletico-madrid/. V marci sa môžete tešiť na zájazd na zápas s Manchestrom City a v apríli na zápas s Valenciou. V lete by sme radi pokračovali v tradícii organizácie autobusového zájazdu na Gamper Trophy, spojeného so zastávkou v Monte Carle a Taliansku, ktorý mal tento rok medzi účastnikmi veľký ohlas.

V lete to bude tradične letný zraz, ktorý by mal tentokrát trvať 3 dni a mal by sa organizovať v Tatrách za účasti našich priateľov z poľského a slovinského fanklubu. Koniec roka uzavrieme Výročným valným zhromaždením, ktorého miesto konania zatiaľ nie je určené. Ďalšie akcie, podujatia a zájazdy budeme priebežne zverejňovať na našej stránke.

Touto cestou Vás chceme požiadať o vyjadrenie svojho názoru v ankete o najlepšiu akciu fanklubu v roku 2014, ktorú nájdete na našej stránke www.fcbarca.sk v pravom stĺpci.

Ďakujeme ešte raz všetkým, ktorí sa podieľali na chode našej organizácie, veríme, že rok 2015 bude pre náš fanklub rovnako úspešný. Veľá vďaka za skvelú spoluprácu patrí FORCA BARCA, spoločnosti AUVID production, ktorá pre nás pripravila počas roka veľmi pekné videá – https://www.youtube.com/user/PenyaAltsTatras, CK SOREN za nezabudnuteľné zájazdy, spoločnostiam Lenovo, Meva sport Slovakia, Futbal Fan Shop, XL, hotelu Zátoka, reštáurácii Grémium a všetkým, ktorí robia pre fanklub tak veľa.a

Prajem Vám krásny rok 2015 a veľa skvelo strávených chvíľ s našim milovaným klubom.

S pozdravom

Peter Bellás
prezident Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras

 


Close Menu