Sledovanie EL CLÁSICA v Bratislave

You are currently viewing Sledovanie EL CLÁSICA v Bratislave

Dňa 16.4.2014 sme v spolupráci s fanklubom Realu Madrid a DIGI SPORTom zorganizovali v bratislavskom podniku Grémium sledovanie finálového zápasu Španielskeho pohára medzi FC Barcelona a Realom Madrid.

Od 18:00 hod. boli prezidenti oboch slovenských fanklubov hosťami Mixzóny v DIGI SPORTe, kde takmer 40 minút debatovali o večernom zápase a pôsobení fanklubov na slovensku. Záznam relácie si môžete pozrieť na http://www.digisport.sk/sprava/1202-mix_zona_16_04_2014/.

Od 20:00 hod. sa Grémium pomaly zapĺňalo fanúšikmi FC Barcelona a Realu Madrid, pričom celý podnik bol rozdelený na dva tábory. Hosťom bol aj španielsky veľvyslanec na Slovensku, pán Félix Valdés. Priamy prenos na DIGI SPORTe začal o 21:00 hod. a jeho záznam si môžete pozrieť na http://www.digisport.sk/sprava/1203-studio_copa_del_rey/. Súčasťou boli aj priame vstupy do Grémia spojené s rozhovormi s hosťami.

Zápas sa začal o 21:30 a v Grémiu panovala skvelá atmosféra, ktorú si vychutnalo takmer 100 fanúšikov. Pre FCB sa stretnutie neskončilo víťazstvom, ale aj napriek tomu bolo vidieť na našich fanúšikoch radosť z výborne pripravenej akcie. Chceme sa všetkým veľmi pekne poďakovať za účasť, veríme, že to nebolo posledné podujatie tohto druhu, a že v budúcnosti zorganizujeme podobnú akciu aj vo väčšom meradle.

Fotogalériu z podujatia si môžete pozrieť na našej stránke – https://fcbarca.sk/fotogaleria/nggallery/fcbarca-sk/sledovanie-el-clasica. Za skvelé fotky ďakujeme veľmi pekne nášmu členovi Tomášovi Belajovi.

Visca Barca, Visca Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras


Close Menu