Zľava: Mario Potúček, Vladimír Mako, Peter Bellás, Milan Andrejkovič

Peter Bellás

Prezident Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras

Zamestnanie: právnik
Pomoc pri zakladaní fan klubu FC BARCELONA: Hlavný iniciátor založenia Supporter clubu na Slovensku a prezident Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras
Vzťah k FC BARCELONA: Fanúšik už viac ako 15 rokov, impulzom bola návšteva Barcelony a neskôr hlbšie vnímanie filozofie a histórie klubu, ktorá vo mne vzbudzovala a vždy vzbudzuje obrovský uznanie a rešpekt. Je pre mňa obrovská česť byť fanúšikom a podporovateľom tejto nie len futbalovej inštitúcie.

Vladimír Mako

Zamestnanie: projektový manažér v IT spoločnosti
Pomoc pri zakladaní fan klubu FC BARCELONA: Svoje skúsenosti z IT sa snažím využiť k propagácii fanklubu na internete a vytvoriť zázemie potrebné k budúcej práci s fanklubom.
Vzťah k FC BARCELONA: Barca pre mňa znamená umenie stelesnené v hráčoch, ktorí spoločne pracujú na dosiahnutie jedného cieľa. Šťastní po výhre, verní po porážke.

Milan Andrejkovič

Zamestnanie: riaditeľ vydavateľstva odbornej hodnotnej literatúry v oblasti práva, ekonómie, masmédií, marketingu, IT a psychológie. Vedúca osoba občianského združenia, ktoré pomáha iným neziskovým organizáciám s ich problémami v právnej a ekonomickej oblasti.
Pomoc pri zakladaní fan klubu FC BARCELONA: Na základe mojich skúseností pomáham s formálnou stránkou založenia fanklubu a navyše ako vyštudovaný ekonóm som aj pokladník.
Vzťah k FC BARCELONA: Vždy obdivujem tých najlepších.

Mario Potúček

Zamestnanie: prokurátor GP SR
Pomoc pri zakladaní fan klubu FC BARCELONA: marketingové skúsenosti využívam na zviditeľnenie fanklubu medzi športovou verejnosťou
Vzťah k FC BARCELONA: Barcu považujem za fenoména z dvoch uhlov pohľadu: prvý je ten športový (futbalový) a druhý je spoločenský. V prvom prípade je to krása futbalu “rozdávaná formou umenia” hráčov tohto klubu, radosť z hry a hlavne vždy galantný a športový duch v spojení s pravidlami fair-play. A to vždy v prvom rade pre fanúšikov a priaznivcov klubu FC Barcelona. Čo sa druhej roviny týka, mám rešpekt pred organizáciou klubu a jeho činnosťou, každodennou mravenčou prácou v jednotlivých tímoch (od detí až po mužov) čo podľa mňa povýšili až na úroveň filozofie.

Close Menu