Oficiálny eshop fanklubu spustený!

You are currently viewing Oficiálny eshop fanklubu spustený!

Od 20.9.2014 si môžu priaznivci FC Barcelona a jej oficiálneho fanklubu na Slovensku zadovážiť originálne produkty Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras.Oficiálny Supporter Club FC Barcelona na Slovensku funguje od februára 2013, no za ten krátky čas dokázal slovenským priaznicom Blaugrana priblížiť katalánske farby až neuveriteľným spôsobom.

Ďalším krokom je spustenie internetového obchodu, kde si môže fanúšikovia zadovážiť skvelé produkty z produkcie Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras za vynikajúce ceny.

Na výber bude k dispozícii viacero modelov športového a tréningového oblečenia, najmä športových súprav a oblečenia na voľný čas. Produkty značky GIVOVA sú charakterizované špičkovou kvalitou použitého materiálu a jeho spracovania. Vďaka tomu je zaručená maximálna voľnosť pri každom pohybe.

Nezabúdajte, že členovia fanklubu FC Barcelona na Slovensku majú podľa úrovne členstva zľavu z nákupu od 2 do 6%. V súčasnosti vzhľadom na rozbeh celého projektu, Penyastore prijíma len predobjednávky.

Pri objednávaní však pozor – členské číslo, teda vaše ID vo fanklube zadávajte pri predobjednávke do kolonky „poznámka“, a nie do kolonky ‚Členské čislo‘. Pozor na to!

Penyastore.sk


Close Menu