Letný zraz 2014

You are currently viewing Letný zraz 2014

V dňoch 8.-9.5 2014 sa v krásnom prostredí Stredného Slovenska uskutočnilo ďalšie skvelé podujatie Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras – Letný zraz 2014. Podujatie bolo v porovnaní s Inauguračným valným zhromaždením a Výročným valným zhromaždením poňaté viac neoficiálne a hlavným cieľom bolo stretnúť sa s členmi fanklubu, oddýchnuť si, zahrať si futbal a vo večerných hodinách.

Prví účastníci zrazu začali prichádzať o 9 hod., registrácia členov prebiehala do 12:00 hod., dovtedy si členovia mohli zahrať biliard, šípky, stolný futbal a stolný tenis.

IMG_3606IMG_3612

 

Po príchode všetkých účastníkov prebehlo krátke informovanie účastníkov o programe a organizačných veciach. Nasledoval obed, po ktorom sa všetci tí, ktorí mali záujem zahrať si futbal pobrali do dedinky Dolná Lehota, kde bolo pripravené skvelé ihrisko. Členovia boli rozdelení do 2 mužstiev, hralo sa 2 x 30 minút s výsledkom 10:3 pre mužstvo, ktorého kapitánom bol prezident fanklubu 🙂

IMG_9229 IMG_9271 IMG_9290

Po skončení futbalového zápasu sa všetci premiestnili opäť na hotel, kde si mohli po futbale oddýchnuť, dať saunu, bazén a masáže a o 18:00 hod. nasledovala večera spojená s informovaním členov o najbližších aktivitách fanklubu a tombolou, v ktorej mohli účastníci získať krásne ceny.

barca_peto

O 20:30 hod. sa rozbehla v priestoroch zariadenia zábava, spojená s oslavou narodenín jedného z členov nášho fanklubu.

IMG_9349 IMG_9390

 

Ďakujeme veľmi pekne všetkým, ktorí sa tohto zrazu zúčastnili, veríme, že si oddýchli a dobre sa zabavili a už sa tešíme na ďalšie podujatie nášho fanklubu. Už onedlho nás čaká medzinárodný zraz v Slovinsku, ktorý sa uskutoční v dňoch 13.-15.6 2014. O tomto podujatí sa môžete dočítať na našej stránke – https://fcbarca.sk/medzinarodne-stretnutie-v-slovinsku.

Nakoniec chceme veľmi pekne poďakovať Máriovi Potúčekovi, nášmu generálnemu sekretárovi za skvelú prípravu tohto podujatia, chalanom zo spoločnosti AUVID Production za účasť (tešíme sa opäť na skvelé video), Ivanovi Andrášikovi za nápoje XL Energy Drink, spoločnosti Zepter, Jozefovi Korbelovi, Vladovi Majtánovi, Máriovi Marettovi a vydavateľstvu Pragma za hodnotné dary do Tomboly.

Fotogalériu z akcie si môžete pozrieť na www.fcbarca.sk/fotogaleria/nggallery/fcbarca-sk/letny-zraz-2014.

A na záver hymna, ktorá nemohla pred začiatkom oficiálnej časti chýbať – http://www.youtube.com/watch?v=9b8nb0-rfnA

MES QUE UN PENYA!!!


Close Menu