Kronika fanklubu je oficiálne spustená!

You are currently viewing Kronika fanklubu je oficiálne spustená!

Vážení priaznivci Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras, vítam Vás na stránkach Kroniky Slovenskej republiky – prvej interaktívnej kroniky osôb na Slovensku.

Kronika obsahuje 17 interaktívnych internetových kroník slovenských miest, do ktorých môže ktorýkoľvek užívateľ zapísať svoje pocity, myšlienky, emócie alebo životné motto, obľúbený citát alebo svoj rodokmeň. Dnešok sa tak stane súčasťou zajtrajška, a Vy súčasťou histórie!

Svoje neopomenuteľné a vedúce postavenie na scéne slovenských – oficiálnych fanklubov zahraničných športových klubov – má bezpochyby Vaša spoločná Penya. Preto sme sa s Vašim prezidentom – Petrom Bellásom – rozhodli spojiť Váš unikátny projekt a Kroniku Slovenskej republiky. Vytvorili sme unikátne dielo – kroniky Vášho projektu – Kroniku PBEAT!

Môžete tak zvečniť a zaznamenávať svoje pocity zo spoločných výletov, akcií, zájazdov, podujatí, vymieňať si pocity o dianí vo Vašom obľúbenom klube, a tvoriť tak históriu Vášho združenia. Môžete sa zaregistrovať v tejto jedinečnej kronike a ak sa rozhodnete pridať si do priateľov niektorého z ďalších členov Kroniky (ktorejkoľvek), môžete s ním kedykoľvek komunikovať – Kronika Slovenskej republiky je najnovší komunikačný server na Slovensku! Ak sa rozhodnete, že Váš profil obohatíte o Vašu fotografiu, Vaše súkromie je chránené – bude ju vidieť len ten, koho máte v priateľoch.

Okrem iného získavate absolútny prehľad o registrovaných užívateľoch, keďže funkcia „kto je nový?“ Vás bude po Vašom každom prihlásení informovať o nových členoch, ktorí pribudli od Vášho posledného prihlásenia.

Už nepotrebujete nič viac, iba sa zaregistrovať na stránke www.kronikaslovenskejrepubliky.sk!

Postup registrácie nájdete na stránke: http://www.kronikaslovenskejrepubliky.sk/ako-postupovat/

Verím, že sa Vám projekt Kroniky Slovenskej republiky spoločne s kronikou Vášho združenia PBEAT bude páčiť, a že sa na jej stránke budete vracať čo najčastejšie, a že sa budete cítiť príjemne.

Ak budete mať akýkoľvek nápad, ideu či myšlienku, ako náš – už spoločný projekt vylepšiť – neváhajte ma kontaktovať. Nájdete ma v košickej kronike ako člena, ktorý má v svojom zápise heslo „sapere aude“.

S pozdravom a úctou

Jaroslav Čollák

zakladateľ a majiteľ Kroniky Slovenskej republiky


Close Menu