Zápas legiend v Trnave!

You are currently viewing Zápas legiend v Trnave!

Na Slovensku sa chystá akcia, aká tu ešte nebola! Pri príležitosti krstu knihy o obrovskej športovej legende FERDINANDOVI DAUČÍKOVI sa odohrá zápas legiend medzi hráčmi nad 35 rokov Slovenska a Španielska.

Krst knihy, spolu s jedinečným zápasom MASTERS TEAM SLOVAKIA vs SPANISH LEGENDS a ďalším sprievodným programom sa uskutoční 26. mája 2017 (piatok) od 18,00 hodiny v City aréne Trnava, na štadióne Antona Malatinského.

Ak chcete na túto akciu ísť spoločne s našim fanklubom, napíšte na email trnava@fcbarca.sk meno a priezvisko, počet vstupeniek, o ktorý máte záujem a informáciu, či máte záujem o kúpu knihy. Následne je potrebné zaplatiť za lístok/lístky na náš transparentný účet – SK7509000000005040700071. Cena jednej vstupenky je 10€. Termín na zaplatenie je 18.5.2017. Lístky budú odovzdané pred zápasom. Bližšie informácie ohľadom distribúcie poskytneme dodatočne.

Od organizátora máme potvrdené, že budeme mať na štadióne pripravený sektor výhradne pre náš fanklub a v prípade, že si zakúpite knihu máte možnosť sa stretnúť so španielskými legendami a dať si ju podpísať.

Všetky novinky môžete nachádzať aj v oficiálnej udalosti na facebooku alebo na webe – www.sportovelegendy.sk.

https://www.youtube.com/embed/521ojSRxBPU?rel=0&autoplay=1

https://www.youtube.com/embed/okiu7tyBvLk?rel=0&autoplay=1

A koho na zápase budete môcť vidieť?

Masters of Slovakia – predpokladaná zostava:

ČONTOFALSKÝ Kamil, LIPČÁK Martin, BALIŠ Igor, FABUŠ Martin, KARHAN Miroslav, KINDER Vladimír, MICHALÍK Rastislav, NÉMETH Szilárd, JANOČKO Vladimír, LABANT Vladimír, POLJOVKA Martin, SLOVÁK Samuel, SOVIČ Miroslav, ŠEVELA Martin, ŠTRBA Zdeno, UJLAKY Marek, TÓTH Dušan, VALACHOVIČ Jozef, ZABAVNÍK Radoslav, ZVARA Vladimír

Spanish Legends – predpokladaná zostava:

Francisco Buyo, Koke Contreras, José Emilio Amavisca, Rubén De la Red, Lobo Carrasco, Sergi Barjuan, Fernando Giner, Luis Milla, Quique Estebaranz, Manolo Sánchez Delgado, Daniel García Lara, Víctor Sánchez Del Amo, Juan Senor, Joan Capdevila, Gaizka Mendieta, Fernando Morientes, Iván Campo (Po ukončení profesionálnej kariéry by sa k zostave španielskych legiend mohli pripojiť aj Marcos Senna a Carlos Marchena.)

Tešíme sa na Vašu účasť!


Close Menu