Zájazd na zápas FC Barcelona!!!

You are currently viewing Zájazd na zápas FC Barcelona!!!

Jedným z hlavných cieľov, ktorý si Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras pri svojom vzniku stanovila bolo organizovanie zájazdov na futbalové zápasy FC Barcelona. Nakoľko nám platné právne predpisy v súčasnom znení neumožňujú organizovať zájazdy samostatne, po rokovaniach s FC Barcelona nám bola doporučená spolupráca s cestovnou kanceláriou.

Po viacerých stretnutiach a rozhovoroch sme sa rozhodli pre spoluprácu s cestovnou kanceláriou SOREN, ktorá je okrem iného vlastníkom bývalého klubového autobusu FC Barcelona – SCANIA TITANIUM NOGE. Cestovná kancelária SOREN tak po podpise memoranda o spolupráci preberá kompletnú správu nad zájazdmi, ktoré budú pre členov Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras organizované, zodpovednosť, či akékoľvek iné nároky plynúce z organizovania zajazdu v zmysle platných právnych predpisov a stáva sa v tomto smere naším exkluzívnym partnerom.

Prvým zájazdom, ktorý cestovná kancelária SOREN a Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras pre členov pripravili je zájazd na odvetu Španielskeho superpohára, ktorú na svojom štadióne FC Barcelona odohrá proti Atleticom Madrid dňa 28. augusta 2013. Kapacita zájazdu je vzhľadom na miesta v autobuse obmedzená na 36 miest.

Veríme, že zájazd naplní všetky očakávania naších členov, a že zájazdy na zápasy FC Barcelona sa stanú pre Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras pravidlom.

Všetky podrobné informácie týkajúce sa zájazdu, jeho programu, harmonogramu a iných záležitostí získate na tel: 0948/040757 a rovnako na webovom sídle cestovnej kancelárie SOREN – www.soren.sk a soren@soren.sk.

Zájazd FCB


Close Menu