Výročné valné zhromaždenie fanklubu v Poprade

You are currently viewing Výročné valné zhromaždenie fanklubu v Poprade

Priaznivci FC Barcelona a členovia Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras sa po pol roku opäť stretli a strávili spoločne víkend na valnom zhromaždení, tentokrát na východe Slovenska v priestoroch Národného tréningového centra v Poprade.

Prví účastníci pricestovali do miesta konania zhromaždenia už v piatok 6.12.2013, spoločne prebrali sobotňajší program, doladili posledné detaily a pripravili všetko potrebné na sobotu, kedy sa konala oficiálna časť valného zhromaždenia a futbalový turnaj o pohár Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras.

IMG_2844

Registrácia účastníkov sa začala v sobotu o 10:30 hod., každý účastník dostal pero, odznak, nálepku a tombolový lístok do tomboly, ktorá sa konala na konci oficiálne časti. Od 11:30 hod. sa už rozbehla oficiálna časť programu, začiatok patril poďakovaniu všetkým, ktorí prišli na stretnutie a poďakovaniu partnerom a sponzorom podujatia.

IMG_2848 DSCF7299

Nasledovalo zhodnotenie činnosti fanklubu v roku 2013 (informácia o členskej základni a fungovanie fanklubov vo svete, podujatia a akcie v roku 2013, financie a účtovníctvo, práca členov, webová stránka, zájazdy na zápasy FC Barcelona, sledovanie zápasov v puboch) a vízie a činnosť fanklubu v roku 2014. Prvá časť programu bola ukončená o 13:00 hod., kedy si mali účastníci možnosť oddýchnuť a naobedovať sa a načerpať sily na druhú časť programu a futbalový turnaj.

DSCF7278

Ďalšia časť programu pokračovala o 14:00 hod., pričom hlavnou témou bolo členský poplatok v roku 2014 a jednotlivé sekcie v rámci fanklubu. Členom bol predstavený návrh členského na rok 2014, ktorý pozostáva z troch úrovni a to JUNIOR členstva – 10 €, BASIC členstva – 15 € a PREMIUM členstva – 30 €. V najbližších dňoch bude na stránke fanklubu uverejnený článok s podrobnosťami o členskom a inštrukciami pre členov, ktorý budú mať aj v roku 2014 záujem byť súčasťou slovenského fanklubu.

IMG_2840

Po ukončení oficiálnej časti nastal čas na tombolu; hlavnou cenou bol zájazd na zápas Ligy majstrov v roku 2014. Ďalšími cenami boli knihy, perá, albumy na fotografie, dvd so zápasom FC Barcelona – AC Miláno, kartón energetických nápojov, šál, termoska a iné propagačné materiály FCB. Po tombole sa všetci presunuli do pripraveného autobusu FC Barcelona, ktorý zabezpečila cestovná kancelária SOREN a odviezol nás na miesto konania futbalového turnaja o pohár PENYA BARCELONISTA ESLOVACA DELS ALTS TATRAS.

DSCF7363

Futbalového turnaja sa zúčastnilo 5 mužstiev, kde si svoje sily zmerali Culés z celého Slovenska. V priateľskej atmosfére sa odohralo 10 zápasov a najlepšie hrajúci tím, získal putovný pohár Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras.

Umiestnenie

Mužstvo

Počet bodov

1

El Presidente Team (Biele mužstvo)

8

2

Oranžové mužstvo

6

3

Červené mužstvo

3

4

Zelené Mužstvo

2

5

Žlté mužstvo

1

DSCF7438 DSCF7378

Po skončení futbalového turnaja nás autobus FC Barcelona odviezol do miesta konania valného zhromaždenia, kde sa všetci rozlúčili a odchádzali do svojich domovov spokojní a plní krásnych zážitkov.

Veľká vďaka patrí ešte raz všetkým, ktorí prišli a podporili toto podujatie a tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky v roku 2014. Za organizátorov tohto stretnutia chceme vysloviť obrovskú radosť z toho koľko fanúšikov sa zaujíma o náš klub a Penyu a hlavne koľko skvelých ľudí v priateľskej, rodinnej atmosfére bolo prítomných na tomto podujatí. Je to pre nás všetkých dôležitý impluz k tomu, aby sme pokračovali v tejto práci a šírili skvelé meno nášho fanklubu vo svete.

Veľmi pekne chceme poďakovať všetkým partnerom zhromaždenie – Aquacity Poprad, CK SOREN, Keramon Trade, Auvid Production, XL Energy Drink, FORCABARCA, UBP – united business partners, s.r.o. a sVecičky.

Videá z Výročného valného zhromaždenia:

Záznam športového spravodajstva TV JOJ zo 7.12.2013. Reportáž z Výročného valného zhromaždenia od 4:29 do 5:31:

Fotogaléria z Výročného valného zhromaždenia:

 


Close Menu