Výročné valné zhromaždenie 2015 – reportáž

You are currently viewing Výročné valné zhromaždenie 2015 – reportáž

V dňoch 13.11. – 15.11.2015 sa v hoteli Zátoka v Senci konalo Výročné valné zhromaždenie Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras, ktorého sa zúčastnilo 75 členov vrátane rodín s deťmi. Vysoká účasť predznamenala vydarenú akciu.

Prví účastníci sa začali schádzať už v piatok vo večerných hodinách, po ubytovaní a následnom zvítaní sa nasledovala večera, po ktorej všetkým prítomným zaspieval pár pesničiek pán Vigľaš. Po mini koncerte sa naše zraky upriamili na reprezentačný zápas Slovensko – Švajčiarsko a po zápase nasledovala voľná zábava až do neskorých nočných hodín.

V sobotu ráno dorazili na zraz ďalší účastníci. Po raňajkách boli poskytnuté krátke inštrukcie k ďalšiemu priebehu dňa a pristúpilo sa k vylosovaniu futbalového turnaja a zostaveniu tímov. Po obede sa účastníci presunuli do dejiska turnaja, ktorý sa konalo v Senci v telocvični v čase od 13:00 do 16:00. Po skončení turnaja sa konala krátka súťaž o najlepšieho strelca v kopaní penált. Súťaže sa zúčastnil aj bývalý futbalista Marián Zeman, ktorý odovzdal trofej víťaznému timu.

Po príchode na hotel si účastníci oddýchli, navečerali sa a nasledovala oficiálna časť valného zhromaždenia, v ktorej sa vedenie fanklubu snažilo prebrať dôležité témy, zhodnotiť rok 2015 a načrtnúť projekty a akcie na rok 2016. Po oficiálnej časti nasledovala tombola a voľný program až do noci.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a za vytvorenie skvelej rodinnej atmosféry. Už teraz sa tešíme na ďalšie akcie.

Fotogáléria:
https://fcbarca.sk/galeria/vyrocne-valne-zhromazdenie-2015/

Reportáž:
https://www.turieconline.sk/sport-zdravie/item/2251-vyrocne-valne-zhromazdenie-fanusikov-fc-barcelona-v-senci

Visca Barca y Visca Penya.


Close Menu