Viceprezident svetovej federácie fanklubov v Bratislave

You are currently viewing Viceprezident svetovej federácie fanklubov v Bratislave

Dňa 17.8.2015 pri príležitosti sledovania odvetného zápasu španielskeho superpohára medzi FC Barcelona a Atletic Bilbao slovenský fanklub poctil svojou návštevou viceprezident svetovej federácie fanklubov FC Barcelona pán Salva Torres.

Priaznivci FC Barcelona sa tradične stretli v bratislavskom podniku Grémium, ktorý bol pripravený na sledovanie odvetného zápasu.

Pán Torres bol predstavený všetkým zúčastneným, poďakovali sme mu v mene celého fanklubu za jeho účasť spoločne s jeho rodinou a odovzdali mu darčekové predmety fanklubu. Salva Torres vyjadril obrovský obdiv a uznanie za prácu, ktorú náš fanklub robí, o čom svedčí aj poďakovanie na sociálnej sieti po skončení akcie.

Veľkosť Barçy
Dáme na bok zápas aj výsledok pre iný moment, pretože nedovolím aby mi nič nestrpčilo taký mimoriadny večer, ktorý som prežil vďaka Penya (Barcelonista dels) Alts Tatras zo Slovenska. Odchádzam hrdý pretože som videl ako títo ľudia, viac než 2000km od Barcelony, zaregistrovali 280 penyistov! Pozerajú všetky zápasy, často cestujú aj na rôzne kúty spolu a k tomu už zvažujú spoločné aktivity s inými penyami. Dnešné privítanie bolo akoby od skutočnej rodiny. A to sme sa vôbec nepoznali. Toto je Barça. Pre toto treba blahoželať všetkým, ktorý majú na starosť rozvoj sociálnej oblasti Barçy v piatich kontinentoch. Taktiež treba vyzdvihnút prácu Sociálnej Oblasti (pánov) Cardonera a Vilanovu a to veľmi, za to, že nielen že nepodkladajú polena pod nohy iným, ale práve naopak, veľmi ochotne sa zapojili do nášho projektu. O zápase a o rešpekte, ktorí máju voči nám rozhodcovia a federácie porozprávam až keď vychladnem. Vďaka Dario a vďaka Peter. Od dnes máte nového priateľa, očakávam vás v Barcelone.

11889634_10206304264178946_5188358140508337671_n

Ďakujeme všetkým zúčastneným členom, ktorí sa aj napriek pondelkovému zápasu a neskorej hodine dostavili a užili si ďalší skvelý večer.

Visca Penya!

Fotogalériu nájdete TU


Close Menu