Vianočný pozdrav

You are currently viewing Vianočný pozdrav

Priatelia, chvílu pred Vianocami a pár týždňami pred piatimi narodeninami Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras sa vám chcem poďakovať za vernosť farbám blaugrana. Nie každý rok či výsledok zápasu Barcy boli prajné a nie vždy sme si uvedomovali, že slogan Sme viac než klub je spôsob života a nie reklamný pútač pre fanúšikov. Napriek tomu sme zostali spolu – vo fanklube, na sociálnych sieťach, na pravidelných stretnutiach, na zápasoch… A dočkali sme sa aj uznania, že patríme medzi najlepšie a najaktívnejšie fankluby FC Barcelona.

Vďaka vám, vďaka tomu, že mnohí z vás považujú PBEAT za svoju rodinu, že z fanúšikov najkrajšieho futbalu sa stali priatelia – osobní či na sociálnych sieťach. Verím, že máme pred sebu ešte veľa spoločných zážitkov, radostí z víťazstiev a že vo chvíľach ťažkých – ktoré neminú nikoho, lebo tak to v živote a vo futbale chodí – nevycúvame z presvedčenia, že Barca je pevnou súčasťou nášho života. Lebo keď sa len raz naučíme ujsť z problému, stane sa to naším zvykom. Byť culé, znamená aj to, že nás futbal baví. Lebo nech sa robí čokoľvek ako zábava, robí sa to veľmi ľahko. Dúfam, že v našom fanklube vás to bude baviť ešte dlhé roky.

Zajtra nas čaká prvý z vianočných darčekov – El Clásico. Celá obrovská rodina Barcy bude pohromade pred televíznymi obrazovkami a určite každý jeden z jej členov bude posielať pozitívnu energiu na štadión Bernabeu – našim. Želám všetkým, aby z futbalu mali radosť a dúfam, že aj z víťazstva Barcy. Potom tie naše Vianoce budú rozprávkové – ale v každom prípade, nech sú všetky dary, ktoré ostanete srdečné, šťastie neodbytné, problémy vzdialené a budúcnosť skvelá nielen v roku 2018.

Peter Bellás, prezident PBEAT


Close Menu