Valné zhromaždenie 2018 – pozvánka

You are currently viewing Valné zhromaždenie 2018 – pozvánka

Čas uteká akosi prirýchlo aj v letných horúčavách a ak k tomu prirátame dovolenky a prádzniny pochopíte (veríme) náročnosť prípravy takej dôležitej udalosti, akou bezpochyby je Valné zhromaždenie fanklubu. Aj vďaka aktivite nášho člena Rasťa Nogu a FB diskusii k návrhom miesta stretnutia sa však podarilo sfinalizovať ponuku pre všetkých členov PBEAT. Tohtoročné Valné zhromaždenie PBEAT má osobitý význam, pretože v jeho programe je prerokovanie a schválenie ťažiskových dokumentov, ktorých obsah a ich realizácia by mali posunúť činnosť fanklubu k efektívnosti a atraktívnosti – pre tých, čo sú a chcú byť aktívni, ale aj pre členov pasívnejších. Patria však k sebe, pretože ich spája to gruntovné – DNA Barcy.

Členovia výkonného výboru PBEAT sa stretli v predchádzajúcich týždňoch niekoľko razy – kvôli Valnému zhromaždeniu, úlohám, ktoré zaslala direktíva FC Barcelona, dôležitá časť diskusií sa však týkala aj užšej komunikácie s členmi, ich pripomienok a návrhov, čo zlepšiť. Ako – to je predstava VV, o ktorej budeme hovoriť na VZ, no predovšetkým to AKO záleží aj na vôli a snahe nás všetkých.

Program Valného zhromaždenia PBEAT nebude kopírovať ten, ktorý už poznáte z predchádzajúcich VZ. Predovšetkým bude väčšia časť ako obvykle venovaná pracovným záležitostiam (nové stanovy, výsledky hospodárenia, podmienky členstva a úprava členských príspevkov, organizácia zájazdov na zápasy FCB, návrh programu PBEAT na obdobie do ďalšieho VZ, Letné zrazy…). Všetky základné a podstatné návrhy je potrebné odhlasovať – samozrejme, po predchádzajúcej diskusii – aby nadobudli platnosť. Uvedomte, si prosím, dôležitosť vašej účasti na VZ, ktoré je najvyšším orgánom PBEAT – jeho rozhodnutiami je závislá aj existencia fanklubu.

V krásnom prostredí, ktoré navrhol a zabezpečil Rasťo Noga, sa priam núkala zmena aj v časti spoločenskej a oddychovej. Preto namiesto futbalového turnaja to bude spoločná túra k Jánošíkovým dieram a športové zápolenia podľa chuti a dohody s členmi – v bowlingu, biliarde. A pretože nechýba ani futbalové ihrisko, v prípade priaznivého počasia a vôle bude možné naháňať aj guľatú.

Dôležitá informácia: VZ – pracovná časť – sa bude týkať iba členov PBEAT, ktorí majú hlasovacie právo. Ostatní účastníci môžu využiť čas vo wellness alebo športových aktivitách. Na stretnutí sú totiž vítaní, tak ako zvyčajne, aj rodinní práslušníci s deťmi a priaznivci FCB.

Dodržte, prosím, termín nahlasovania sa aj kvôli kapacite zariadenia. Veríme, že čas na rozhodnutie zúčastniť sa na VZ je pre vás dostatočný a že si dokážete zabezpečiť v práci či škole voľno na – pre PBEAT – tak dôležité stretnutie. Rodinný charakter stretnutí PBEAT, futbalový turnaj O pohár PBEAT a atraktívnejší program aj pre deti chceme zachovať pri Letných zrazoch.

Sumár dôležitých informácií:

Termín VZ PBEAT: 19. – 21. 10: 2018

Miesto stretnutia: Hotel Bránica, Terchová

Cena pre člena na celý pobyt: 80 eur (cena pre dieťa: bude stanovená podľa prihláseného počtu detí a po dohode s majiteľmi hotela)

Vstup do wellness: 5 eur / osoba

Termín prihlásenia: do 1.10.2018

O Hoteli – http://www.hotelbranica.sk/

31 izieb (2- posteľové – možnosť manželskej postele alebo 2 lôžok) – celková kapacita 70 ľudí

– z toho 5 izieb s prístelkou – rodina s deťmi

– 1x rodinná izba – manželská posteľ + 3 prístelky

futbalové ihrisko, tenisový kurt, bowlingová dráha, biliard, wellness

Návrh programu:

Piatok 19. 10. 2018

15:00 – 18:00 – príchod hostí

19:00 – spoločná večera

20:00 – možnosť využiť bar, wellness, bowling, resp. pripraviť pre členov športové súťaže – jednotlivci, družstvá – napr. bowling biliard

Sobota 20. 10. 2018

Raňajky, po raňajkách spoločná túra do Jánošíkových dier v Terchovej (http://www.terchova.sk/navstevnik/turisticke-trasy/janosikove-diery )

Túra potrvá približne pol dňa. K východiskovému bodu na túru je nutné dopraviť sa autom.

Náročnosť túry bude určená podľa rozhodnutia väčšiny

od rána – túra do Jánošíkových dier – obed v hoteli

17:00 – 19:00 Valné zhromaždenie PBEAT

19:00 – večera / alterntíva spoločné grilovanie na terase, voľná diskusia, tombola

20:00 – športové súťaže – upresnené podľa záujmu členov, prípadne sledovanie futbalu

Nedeľa 21. 10. 2018

Raňajky – odchod domov

Trasa:

AUTOM: zo Žiliny autom smer Terchová cca 20 minút jazdy. (do Žiliny je asi každému jasné ako sa dostať)

Alternatívna doprava (vlak, autobus) – vlakom/busom do Žiliny, tam prestup na autobus smer Terchová. Od zastávky cca 10 minút pešo.

Účasť na Výročnom valnom zhromaždení je nevyhnutné potvrdiť a zaplatiť na účet fanklubu č. SK7509000000005040700071 do 1.10.2018 prostredníctvom nasledujúceho formulára:


Close Menu