Turnaj národov na Slovensku

You are currently viewing Turnaj národov na Slovensku

Vážení členovia, radi by sme Vás informovali a pozvali na 1. ročník futbalovej akcie, na ktorú sme pozvali členov fanklubov z Poľska a Čiech.

Miesto podujatia: Penzión Iveta, Radava

Parkovanie: v areály – kapacita 400 osobných áut. Vlaková a autobusová stanica sú len 800m vzdialene od  penziónu.

Penzión Iveta sa nachádza na južnom Slovensku v okrese Nové Zámky. Leží na okraji malej dedinky s názvom Radava vzdialenej len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Od Bratislavy či Budapešti je vzdialený len 100 km. Diaľničná siet je napojená z Viedne cez Bratislavu a vedie až do Nitry, ktorá je od penzionu vzdialena len 25 km.

Dôležité mestá  a ich vzdialenosti od penziónu Iveta:

RADAVA – NOVÉ ZÁMKY = 23km

RADAVA- NITRA = 23km

RADAVA – PIEŠŤANY = 78 km

RADAVA – BOJNICE = 90 km

RADAVA – BRATISLAVA = 100 km

RADAVA-  SCHVECHAT LETISKO = 125 km

RADAVA – VIEDEŇ = 150 km

RADAVA – BUDAPEŠŤ = 144 km

RADAVA-  GYOR = 96 km

RADAVA – OSTRIHOM = 70 km

RADAVA – BRNO = 250 km

RADAVA – PRAHA = 340 km

V Penzióne Iveta sa konajú športové sústredenia rôzneho typu, napr. sústredenia všetkých bojových umení, futbalové sústredenia, rôzne tanečné, atletické, kondičné a iné sústredenia.

Vybavenie z hladiska sústredení:  V okolí je viacero trás, ktoré sa dajú využiť na beh so stúpajúcim a klesajúcim terénom. Ideálne na raňajšie alebo kondičné tréningy.

Penzión má vlastný areál v ktorom sa nachádza viacero športovísk a vybavenie:

– Štandardné trávnaté futbalové ihrisko

– Plážové volejbalové ihrisko

– Tenisové ihrisko s umelým povrchom

– Futbalové ihrisko – umelá tráva

– Športová hala

– Grilovacie miesto s vonkajším bazénom

Všetky športoviská v rámci nášho podujatia sú grátis.

Športová hala:

Rozmery haly sú 40m x 20m x 5m, podlaha je na dvojitom odpruženom rošte a povrch je marmoleum. Výbava: zrkadlá, mantinely, 200 metrov štvorcových tatami / hr. 5cm judo puzle/, box. vrecia, speedbally, hrušky… V zimnom období je hala vykurovaná.

Regenerácia:

Fínska sauna, jakuzzy, fitness, soľná jaskyňa, masáže

Pokial si nájdete chvílu času medzi tréningami môžte si odskočiť do termálneho kúpaliska Podhájska s novovybudovaným  wellnesscentrom.

Strava:

V cene sústredení je zakalkulovaná aj strava: Raňajky, Obed, Večera pre deti ponúkame aj desiate a olovranty všetko s pitnym režimom.

V prípade, že potrebujete špecialnu stravu ako sú napríklad: bezlepkova, vegánska, vegetarianska, laktozová dieta atď.. Stačí nahlásiť a mi sa oto postaráme.

Ak potrebujete spoločenské alebo školiace priestory vieme vám aj tie ponúknuť. Môžte si vybrať z troch miestností.

UBYTOVANIE V IZBÁCH

Všetkých 46 izieb sa nachádza priamo v budove penziónu, každá izba je vkusne zariadená, každá má vlastné soc. zariadenie, TV atď… 

Wellness – možnosti relaxu:

–   Fínska sauna

–   Jakuzzi

–   Masáže

–   Soľná jaskyňa

–   Solárium

–   Fitness

Fínska sauna:

– kapacita 15 osôb

– 2 x vykurovacie telesá

– max výhrevnosť 120 C

2x Jakuzzi :

– max kapacita 3 osoby a 4 osoby

– priemerná teplota 35 C

 Masáže:

viac info na recepcii

Termálne kúpalisko Podhájska – 2,5 km od Penziónu Iveta

Horúca voda termálneho kúpaliska, dosahujúca v hĺbke 1900 m až 83 st.celzia, obsahuje 6,7 g katiónov a 11g aniónov v 1 litri. Svojím zložením sa vyrovná kvalite vody z MŔTVEHO MORA a je jedinečná svojho druhu v celej Európe. Termálna voda, ktorá je slaná, liečivo pôsobí na ľudí, ktorí trpia chorobami priedušiek a chorobami dýchacích ciest. Vo vode sa vyskytuje prvok lítium, ktorý pomáha liečbe dny, ďalej sú to jodidy, ktoré stimulujú štítnu žlazu. Vo vode sú zastúpené zlúčeniny vápnika pôsobiace na doliečenie zlomenín, ďalej sú to bromidy zmiernujúce bolestivé stavy. Termálna voda svetového unikátu dobre pôsobí na ľudí trpiacich reumatizmom, cievnymi a kĺbovými ochoreniami, pretrvávajúcimi bolesťami chrbtice. Sú tu zastupené sírany, ktoré napomahajú pri liečbe ekzémových ochorení.

Predbežný program podujatia:

  • 22.9.2017. (piatok): príchod účastníkov, večera, slávnostné otvorenie, športový a spoločenský program. Súčasťou prvého dňa bude aj oficiálne stretnutie (rokovanie) predstaviteľov zúčastnených fanklubov (prípadne aj oficiálnych hostí zo Svetovej federácie fanklubov) a podpísanie memoranda o spolupráci
  • 23.9.2017 (sobota): Futbalový turnaj o Copa de clubs de fans Barca, slávnostné vyhodnotenie turnaja, spoločensko-športovo-relaxačný program
  • 24.9.2017 (nedeľa): záverečný deň podujatia, raňajky, odchod

PRIHLÁSENIE NA PODUJATIE:

V prípade, že máte záujem o uvedené podujatie napíšte nám na email turnaj@fcbarca.sk do 31.8.2017 nasledujúce údaje:

Meno a priezvisko:

Futbalový turnaj: áno/nie

Pripomienky/požiadavky: 

Do termínu 31.8.2018 je potrebné uhradiť poplatok za ubytovanie, stavu a pitný režim (futnalový turnaj) počas víkendu a to v celkovej výške 52 EUR osoba/víkend na na náš účet fanklubu č. SK7509000000005040700071.


Close Menu