Reportáž zo zájazdu – Leverkusen – FC Barcelona

You are currently viewing Reportáž zo zájazdu – Leverkusen – FC Barcelona

V dňoch 8.-10. decembra sa v spolupráci s CK SOREN uskutočnil už v poradí 9. zájazd fanklubu, tentokrát na zápas Ligy majstrov medzi domácim Leverkusenom a FC Barcelona.

Tradične sa štartovalo zo Zvolena, účastníci zájazdu postupne nastupovali v Nitre, Trnave a nakoniec v Bratislave a vydali sa na takmer 1000 kilometrovú cestu do Nemecka. V autobuse panovala skvelá atmosféra a 30 členná skupina si aj napriek dlhej ceste cestu užívala.

Do Leverkusenu sa dorazilo v stredu 9.12.2015 o 11:00 a pokračovalo sa už individuálne, pričom mnohí účastníci využili čas na cestu do nedalekého Kolína nad Rýnom, kde si pozreli krásnu katedrálu, pochutili si na skvelom jedle a nápojoch na vianočných trhoch a o 15:00 sa stretli spoločne s ďalšími fanúšikmu a členmi fanklubov z celého sveta.

Po návšteve Kolína sa naša partia vydala k BayArene, kde bol zaparkovaný autobus, pripravila sa na chladný večer a išla pomaličky na štadión do sektora, kde celkovo sledovalo zápas 1200 fanúšikov FCB. Aj napriek nie veľmi podarenému výkonu naších hráčov sektor FCB celý čas povzbudzoval a vytvoril pre hráčov skvelú atmosféru. Po zápase sa autobus vydal smer Slovensko aby všetkých bezpečne vysadil a pripravil sa na ďalšiu cestu s naším fanklubom.

Ďakujeme všetkým účastníkom a členom za výbornú atmosféru, veríme, že celý zájazd vyšiel podľa ich predstáv a tešíme sa na zájazdy v roku 2016.

FOTOGALÉRIA zo zájadu: TU

Visca Penya!


Close Menu