Prvé oficiálne stretnutie členov Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras!

Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras_symbolPo dlhých mesiacoch intenzívnych príprav sa skupine nadšencov a podporovateľov futbalového klubu FC Barcelona podarilo zrealizovať vytúžený cieľ, ktorým je vznik a fungovanie oficiálneho „Supporter club“ – fanklubu FC Barcelona na Slovensku.

Túto skutočnosť je potrebné náležité osláviť, a preto Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras s podporou ForcaBarca.sk usporadúva 1. Valné zhromaždenie svojich členov na Slovensku, na ktorom čaká všetkých bohatý program.

Valné zhromaždenie sa uskutoční 1. júna 2013 v sobotu so začiatkom o 16:00 hod. v známom športovom podniku v Bratislave na Sedlárskej 5 v All Stars Cafe, kde budú pripravené exkluzívne vyhradené priestory pre účely valného zhromaždenia.

 

all_stars

 

Srdečne vítaní sú všetci členovia Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras, ktorí podali oficiálnu prihlášku prostredníctvom webu www.fcbarca.sk/prihlaska a svoju účasť na valnom zhromaždení potvrdia prostredníctvom e-mailu do 21. mája!

V prípade záujmu je v potvrdzujúcom e-maily potrebné uviesť tri základné údaje v tvare MENO_PRIEZVISKO_INDENTIFIKAČNÉ ČÍSLO (pridelené fanklubom) na adresu penya@fcbarca.sk.

Každý člen ma právo rozhodovať o činnosti a aktivitách Penya a aktívne sa podieľať na formovaní oficiálnej inštitúcie FC Barcelona na Slovensku. Preto si nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť a príďte na historicky 1. oficiálne stretnutie členov Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras.

Kompletný program 1. oficiálneho stretnutia členov Penya na Slovensku nájdete TU:

Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na penya@fcbarca.sk


Close Menu