Pozvánka na oslavy 5. výročia PBEAT

You are currently viewing Pozvánka na oslavy 5. výročia PBEAT

Päť rokov v živote človeka je len zlomok času. Ak sa päťročnice dožije v plnej sile spoločenstvo zložené z ľudí s DNA Barca, je čas oslavovať. Ich súdržnosť, dôveru v hodnoty klubu, túžbu po víťazstvách a vieru v časoch neprajných.

Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras patrí dnes, po piatich rokoch existencie, medzi najaktívnejšie fankluby FC Barcelona. A z celkového počtu 124 fanklubov FCB, ktoré sa nachádzajú mimo Španielska, sa naša Penya za rok 2017 umiestnila na 9. mieste v počte členov! Pre takú malú krajinu ako Slovensko je to úspech – rovnako aj zvolenie nášho prezidenta Petra Bellása do správnej rady Svetovej federácie fanklubov FCB. Po mnohých stretnutiach, letných zrazoch, zájazdoch na zápasy Barcy organizovaných fanklubom či futbalových turnajoch sa z nás stala jedna veľká rodina.

Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras bola zaradená do oficiálneho zoznamu

Penyes FC Barcelona 11. 2. 2013.

A takmer na deň presne pozývame členov osláviť 5. výročie PBEAT:

10.2. 2018 – o 17:00 hodine

reštaurácia GREMIUM

Gorkého 201/11, Bratislava

 Stretneme sa v časoch prajných farbám blaugranas – a príležitosť sprítomniť si túto radosť si nenechajú ujsť ani vzácni hostia zastupujúci vrcholové štruktúry FCB, Svetovej federácie fanklubov FCB, slovenské osobnosti spoločenského života či zástupcovia médií.

O program s tombolou a občerstvením je postarané – to všetko bude zahrnuté do sumy – 25 EUR, ktorú je v prípade záujmu povinný člen zaplatiť na účet fanklubu IBAN: SK7509000000005040700071 do 29.1.2018.

Preto prosíme členov, aby sa čo najskôr prihlásili prostredníctvom formulár v závere článku. Pri platbe ako variabilný symbol uveďte členské číslo vo fanklube a do správy pre prijímateľa uveďte „Gremium – meno a priezvisko“.

Upozorňujeme, že kapacita GREMIA je obmedzená – váhavci sa, žiaľ, na slávnosť nemusia dostať. Podrobnejšie informácie o programe poskytneme členom PBEAT v blízkom čase.

Visca Barca y Visca Penya!


Close Menu