PF 2014

You are currently viewing PF 2014
PBEAT1

Priatelia, členovia, fanúšikovia FC Barcelona,

onedlho sa skončí rok 2013, ktorý bol prvým rokom existencie slovenského fanklubu FC Barcelona – Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras. Bol to výnimočný rok plný náročnej práce, úžasných stretnutí a podujatí, ale hlavne rokom nových priateľstiev medzi fanúšikmi FC Barcelona na Slovensku.

Pre mňa osobne zostane v spomienkach 11.február, kedy vedenie FC Barcelona schválilo náš fanklub, 1.jún, kedy sa v Bratislave uskutočnilo Inauguračné valné zhromaždenie, koniec augusta – prvý zájazd na zápas španielskeho superpohára medzi FC Barcelona a Atleticom Madrid, jesenné zájazdy do Amsterdamu a Milána a hlavne Výročné valné zhromaždenie v Poprade, ktoré ukázalo, akí skvelí ľudia sa vo fanklube stretli a ich obrovské nadšenie a chuť fanklub naďalej rozvíjať.

Touto cestou chcem poďakovať všetkým, ktorí sa celý rok dôkladne starali o to, aby fanklub fungoval na najvyššej úrovni, všetkým darcom, sponzorom a partnerom, ale hlavne Vám fanúšikom a členom, pretože je to o nás všetkých, len my môžeme naše myšlienky a zámery zhmotňovať a posúvať meno slovenského fanklubu každým dňom o krôčik vyššie.Najväčšou zmenou v roku 2014 bude zavedenie členského, o ktorom sa môžete dočítať na našej stránke www.fcbarca.sk/clenstvo.

Osobne chcem vysloviť obrovskú radosť z toho, že som počas roka spoznal množstvo úžasných ľudí, zažil nezabudnuteľné momenty v prítomnosti fanúšikov FCB a verím a prajem si, aby bol rok 2014 minimálne rovnaký a aby sme spoločne naďalej prežívali krásne chvíle s naším milovaným klubom.

Ďakujem pekne ešte raz

Visca Barca, Visca Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras

Peter Bellás
prezident Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras


Close Menu