PF 2017

You are currently viewing PF 2017

Vážení členovia, v prvom rade Vám chcem zaželať v mene fanklubu všetko dobré v novom roku 2017, hlavne veľa zdravia a pohody.Tento rok vstupujeme už do 5. roku fungovania nášho fanklubu. Musím priznať, že to zbehlo poriadne rýchlo, avšak pri prezretí si fotogalérie na našom webe zo všetkých akcií fanklubu je nutné povedať, že sme toho za tie roky zažili poriadne veľa.

V roku 2016 sme ako každý rok usporiadali Letný zraz a Valné zrhomaždenie. Letný zraz v Trávnici svojou účasťou takmer stovky členov prekonal rekord z Letného zrazu v Starej Lesnej.

Okrem týchto podujatí naše mužstvo v minilige súperilo a nakoniec zachránilo 3. ligu, v Košiciach futsalové mužstvo zdvihlo nad hlavu pohár v turnaji organizovanom vrámci španielských dní kultúry v Košiciach a vo finále porazilo Real Madrid 5:0.

Sledovanie futbalových zápasov sa po Bratislave a Topoľčanoch začalo organizovať aj v Košiciach a veríme, že v roku 2017 pribudnú ďalšie mestá.

Za zmienku určite stojí účast na 1. Footgolfovom El Clásicu v Šuranoch, účast na Kongrese fanklubov v Barcelone a množstvo žiadostí o lístky, ktoré sme zabezpečili pre naších členov.

Ku koncu roka skončila registrácia členov na rok 2017, pričom k dnešnému dňu zaplatilo a obnovilo si členstvo 289 členov. Členské balíky budeme posielať po doručení členských kariet z Barcelony v priebehu februára a marca 2017.

Najdôležitejšou aktivitou fanklubu však podľa môjho názoru bola podpora pre malého Luku, ktorému sme vyzbierali 2000 EUR a zorganizovanie zájazdu pre Olivera do Barcelony. Charita a podpora v tejto podobe by mala byť výkladnou skriňou fanklubu aj v ďalších rokoch.

V roku 2017 chystáme opäť Letný zraz a Valné zhromaždenie, zájazd na zápas FCB so Sevillou, ktorý sa 1. krát bude organizovať autobusom aj letecky, futsalové mužstvo bude pokračovať v minilige a ďalšími cielmi sú vytovrenie nového webu, menšie teambuldingy (prvý v marci), newsletter, súťaže, pracovné skupiny a ďalšie skvelé projekty.

Na záver chcem veľmi pekne poďakovať za prejavenú dôveru, pomoc pri organizovaní spoločných aktivít a Vašu podporu nášmu milovanému klubu.

Visca Barça y Visca PENYA!

Peter Bellás, prezident


Close Menu