PF 2016

You are currently viewing PF 2016

Vážení členovia, máme tu rok 2016 a po úspešnom roku nášho klubu je čas zhodnotiť fungovanie fanklubu v roku 2015.

Rok sme začali rozposielaním členských balíkov a až na pár nedoručených členských kariet zo strany FCB sa nám podarilo zabezpečiť všetko na 100%. Pokračovali sme zájazdom na domáci ligový zápas s Valenciou, ktorého sa zúčastnilo 26 naších členov a prvý polrok sme zakončili tradičným Letným zrazom, ktorého účasť vyše 100 členov s rodinami všetkých prekvapila a osobne hodnotím toto podujatie ako najvydarenejšie v celom roku.

Fotogaléria z Letného zrazu: https://fcbarca.sk/galeria/letny-zraz-2015/

Video z Letného zrazu: https://www.youtube.com/watch?v=ciWNgokuUIc

V lete sme zorganizovali tradičný zájazd na Gamperov pohár a zúčasnili sa Svetového kongresu fanklubov, kde boli predstavené nové posily FCB – Arda Turan a Aleix Vidal.

https://fcbarca.sk/galeria/kongres-fanklubov-a-gamper-trophy-2015/

Bratislava sa mohla v lete tešiť na 2 akcie, ktorými boli oslava titulov nášho klubu za účasti Mariána Zemana a návšteva Viceprezidenta svetovej federácie fanklubov, pána Salvu Torresa z Valencie.

https://fcbarca.sk/galeria/oslava-titulov-2015-v-bratislave/

https://fcbarca.sk/galeria/viceprezident-svetovej-federacie-fanklubov-v-bratislave/

Jeseň bola v znamení nášho tradičného Výročného valného zhromaždenia v Senci, kde sme s členmi predistkutovali aktuálne témy vo fanklube, zahrali si futbalový turnaj a skvele sa zabavili.

https://fcbarca.sk/galeria/vyrocne-valne-zhromazdenie-2015/

Nasledovalo sledovanie EL CLÁSICA v Bratislave, Košiciach, Topoľčanoch a iných mestách, v ktorých máme partnerské podniky.

https://fcbarca.sk/galeria/el-clasico-04-na-slovensku/

Úspešný rok 2015 sme ukončili zájazdom na zápas Ligy majstrov do Leverkusenu, ktorý sme s 30 členmi fanklubu obohatili o návštevu vianočných trhov v Kolíne nad Rýnom.

https://fcbarca.sk/galeria/zajazd-leverkusen-fc-barcelona/

Najbližšie nás čaká rozposielanie členských balíkov na rok 2016 pre naších 297 členov, ktorí sa v roku 2015 zaregistrovali alebo si obnovili členstvo a veríme, že sa nám to do konca februára podarí.

Už 11. februára náš fanklub oslavuje svoje 3 narodeniny a dúfame, že aj tento rok bude v znamení krásnych akcií, vydarených zájazdov a spokojných členov.

Osobne chcem poďakovať všetkým, ktorí sa podieľajú na fungovaní fanklubu, a ktorí obetujú svoj voľný čas na zveľadovanie mena našej Penyi. Určite bude potrebná väčšia pomoc zo strany členov, nakoľko ciele sú vždy vyššie. V prípade, že budete mať záujem pomáhať a podať pomocnú ruku ozvite sa nám na penya@fcbarca.sk.

Všetkým členom prajem v novom roku 2016 všetko najlepšie, veľa zdravia, štastia a úspechov nášho milovaného klubu.

Visca Penya!

Peter Bellás
prezident fanklubu


Close Menu