Penya karty 2021 – registrácia do e-office

Penya karty 2021 – registrácia do e-office

Penya karty pre tento rok už boli poslané všetkým členom. Spolu s Penya kartou dostane člen fanklubu aj kód pre registráciu do e-office.

Čo je e-office?

Je to nová platforma, ktorá čiastočne nahrádza súčasný systém klubu pre Penye (OAP), a to predovšetkým v záležitostiach okolo členov.

Prosím všetkých, aby si tento článok pred registráciou pozorne prečítali!!!

V liste má každý člen svoj registračný kód a kód fanklubu, ktorými začne svoju registráciu na tomto ODKAZE.

Ako prvé je potrebné pri otázke ,,Do you have a link code for a supporters‘ club?” zakliknúť, že áno. Potom sa zobrazia 2 políčka – Link Code a Supporters’club code. Oba kódy sú uvedené v liste hneď pod Penya kartou.

Po vyplnení kódu kliknite na  “Access”. Pod týmto sa zobrazí Load data – kliknite a registračný formulár sa vám predvyplní údajmi, ktoré máte uvedené vo fanklube a v systéme OAP teraz. Pri tomto bode vznikajú najčastejšie problémy, preto do odstránenia týchto chýb je lepšie na Load data neklikať a všetko vyplniť sám.

Údaje vyplníte, prípadne upravíte a je skoro hotovo.

Ako posledné sú na vyplnenie 2 políčka Username, Password a Re-enter password.

Username – teda užívateľské meno – sa vám vyplní samo – bude to vaše meno, priezvisko a rok narodenia. Pokiaľ sa tak nestane, aj tak by bolo lepšie toto meno mať vo vyššie uvedenom formáte (napríklad PeterNový1990). Toto užívateľské meno si uložte a myslite na to, že pri prihlasovaní musíte dodržať veľké písmená prvých písmen (mena a priezviska) a tiež, že meno aj priezvisko vrátane diakritiky – teda čiarok a mäkčeňov. Heslo si každý zvolí sám, musí obsahovať veľké aj malé písmená, číslovku a špeciálny znak (napríklad hviezdičku či výkričník). Aj toto heslo si niekde zapíšte.

Pri registrácii máte možnosť vybrať si z dokumentov pas ale občiansky preukaz. Aj tu sa často objavuje chyba – pokiaľ kliknete na Load data – je možné vybrať si iba pas – nie OP. Preto je lepšie, ak si formulár vyplníte sám. Dôležité je, aby číslo dokladu bolo aktuálne – kontroluje sa napríklad pri prevzatí lístkov na vonkajšie zápasy a pod.

Potom už kliknite na register a pokiaľ ste vyplnili  údaje správne a nezabudli ste na nejaké povinné políčko, je registrácia skoro hotová. Zostáva posledný krok – na mail vám príde overenie, na ktoré kliknete a môžete sa prihlásiť.

Niekomu sa môže stať, že mu po vyplnení niektorého políčka všetko zmizne. Veríme, že táto chyba už bola opravená – predsa len, ak sa tak stane, riešením je skúsiť registráciu vyplniť v inom prehliadači.

E-office vám už teraz prináša celý rad výhod, ktoré budú časom pribúdať. Ako hlavná je určite zľava v e-shope FC Barcelony (5%,  počas kongresu fanklubov dokonca 20%) – zisťujeme, ako túto zľavu využiť (registrácia pri nákupe, žiaľ, nefunguje rovnakými údajmi ako do e-office), či zľava 25% na Camp Nou tour či zľava u Vuelingu. Teraz už všetko bez asistencie fanklubu.

Každý člen si bude môcť svoje údaje sám upravovať a dopĺňať. Ale nie číslo dokladu. Pokiaľ niekto vyplnil číslo občianskeho preukazu pri pase (alebo naopak), alebo tu nechal svoje telefónne číslo, bude toto v budúcnosti opravené s asistenciou fanklubu.

Túto registráciu je potrebné urobiť do konca mája. Podľa počtu registrovaných členov na tomto portáli sa budú prideľovať lístky na vonkajšie zápasy. Penya kartu na ďalší rok dostanú len členovia, ktorí budú zaregistrovaní v e-office.

Táto registrácia sa týka len aktívnych členov, teda tých, ktorí predĺžili svoje členstvo aj na tento rok.

SPRIEVODCA REGISTRÁCIOU V ANGLIČTINE – https://mcusercontent.com/c316220191ebb3f358047751d/files/45b02e15-669e-4e8d-ad72-7c77a367e45f/Guide_e_office.pdf

V prípade otázok či komplikácií píšte na office@fcbarca.sk


Close Menu