Oslávme 10. výročie fanklubu v Barcelone

You are currently viewing Oslávme 10. výročie fanklubu v Barcelone
Inaugurace erbu Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras - 18.8.2014 - Barcelona, Camp Nou - stadion FC Barcelona. Pøed zápasem Trofeu de Gamper: FC Barcelona - Club Leon FC (Mexico).

Priatelia, pred nami je posledná tretina roka a pre nás bude mať prívlastok futbalová. Aj s účasťou Barcy štartuje o pár dní skupinová fáza Ligy majstrov, pokračuje ligový kolotoč, ktorý prerušia futbalové Majstrovstvá sveta a potom nás už čaká sviatok fanklubový – 10. výročie Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras.

Osláviť ho chceme tam, kde sú korene našej futbalovej lásky – v Barcelone. Informáciu o našom zámere ste už dostali – teraz nadišiel čas spraviť ďalší krok. A tú sú na vaše zváženie dve reálne možnosti, ako sa na oslavách fanklubu zúčastniť.

  1. Pre tých, ktorý uprednostňujú služby cestovnej kancelárie, ktorá za vás vybaví letenky, transfery, hotel, je určená ponuka CK SuperFanúšik. Jej služby sme overili osobne (splnila všetko, čo ponúkala, vrátane kvality hotela a transférov). Pri tomto type zájazdu vstupenky na zápas so Sevillou zabezpečuje PBEAT (nie sú v cenovej ponuke).

Termín zájazdu 3.- 6.2.2023 letecky z Viedne

Dátum zapasu 4. alebo 5.2.2023

Aktuálna cena 380€/os

V cene je zahrnuté:

– letenky a letiskové poplatky

– online checkin a vystavenie leteniek

– malá + veľká príručná batožina pre každého

– transport z Bratislavy na letisko Viedeň a späť

– transport z letiska priamo na hotel a späť

– ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami (hotel v blízkosti centra – pešej vzdialenosti na Placa Catalunya)

– cestovné poistenie vrátane pripoistenia na COVID 19

– poistenie storna zájazdu

– detailný itinerár + brožúra Barcelona

Z vlastnej skúsenosti určite viete, že sa ceny leteniek môžu časom meniť, preto je dôležité dobre – a pokiaľ možno rýchlo – si premyslieť, či takúto ponuku využijete. Očakávame, že záujemcovia potvrdia svoju účasť na zájazde do 18. septembra 2022.

  1. Pre tých, ktorí sa rozhodnú zúčastniť sa na oslavách v Barcelone individuálne – v tom istom termíne 3. – 6. 2. 2023 máme nasledovný návrh.

Košičanom (my využijeme tento let určite ) odporúčame let z Košíc s prestupom z Viedne cez leteckú spoločnosť Austrian s odletom z Košíc dňa 3.2.2023 o 14:50 a odletom z Barcelony dňa 6.2.2023 o 10:05. Cena spiatočnej letenky k 1.9.2022 je 190,33 EUR. Západ Slovenska by mohol využiť let z Viedne, na ktorý majú Košičania prestup, pričom odlet z Viedne je 3.2.2023 o 17:25 a návrat z Barcelony má v rovnaký čas 10:05. Cena spiatočnej letenky k 1.9.2022 je 88,34 EUR. S nákupom letenky by sme vzhľadom na dobré ceny nemali váhať a preto sme si dali deadline do 18.9.2022 kedy by sme radi vedeli predbežný záujem členov.

Hotel odporúčame z viacnásobnej skúsenosti NH STADIUM HOTEL BARCELONA, kde vzhľadom na časté návštevy a dobré kontakty máme výborné ceny a hotel sa nachádza len 10 minút peši od štadióna, čo je skvelé hlavne po zápase. Cena by sa mala pohybovať od 120 EUR/noc pre 2 osoby. Tí, ktorí si kúpia letenky sa samozrejme môžu dohodnúť na inom ubytovaní (to však už predbiehame).

Lístky by boli zabezpečované fanklubom pre všetkých účastníkov zájazdu, ak sa dohodneme, tak do jedného sektora aby sme boli pokope. To by sa dohodli členovia už po zakúpení zájazdu resp. leteniek a hotela.

Program v Barcelona bude prispôsobený pre všetkých členov, pričom by nemala chýbať prehliadka mesta s prekvapením, štadióna, slávnostná večera a robíme všetko preto aby sme boli prijatí zástupcami klubu priamo na Camp Nou!

Veríme, že sa vidíme v početnom zastúpení a oslávime 10 rokov ako sa na náš fanklub patrí.

Visca Penya


Close Menu