Medzinárodné stretnutie v Slovinsku

You are currently viewing Medzinárodné stretnutie v Slovinsku

Vážení členovia,

dovoľte aby sme Vás touto cestou pozvali na medzinárodné stretnutie členov fanklubov, ktoré organizujú naši priatelia zo slovinského fanklubu – Penya Blaugrana Eslovena Triglav zo Slovinska, za účasti členov fanklubov z Bosny, Slovinska a Slovenska.

Stretnutie sa uskutoční v dňoch 13.-15.júna 2014 v Slovinsku, v krásnom objekte neďaleko mesta Celje – www.piknik-piknik.com/index.php?page=kje_smo. Ubytovanie máme zabezpečené v hoteli Garnis sport hotel – www.garnisporthotel.com. Počas víkendu sú pre nás pripravené futbalové zápasy, grilovačka a skvelá zábava s fanúšikmi FC Barcelona. Prvý krát budú mať naši členovia možnosť spoznať členov fanklubov aj z iných krajín a veríme, že touto cestou začneme tradíciu usporadúvania medzinárodných stretnutí fanklubov.

Cena celého trojdňového podujatia bola stanovená na 99 Eur a je v nej zahrnutá cesta FCB busom, stravovanie a ubytovanie v hoteli.

Všetkých, ktorí majú záujem zúčastniť sa tohto skvelého podujatia, chceme požiadať, aby nám napísali emailom na slovinsko@fcbarca.sk najneskôr do 31.5.2014. Počet miest je obmedzený na 40, uprednostnení budú členovia podľa poradia doručenia emailu.


Close Menu