LIONEL AJ U VÁS DOMA – NAJLEPŠÍ SVETOVÝ FUTBAL NA DIGI JE SPÄŤ!

You are currently viewing LIONEL AJ U VÁS DOMA  – NAJLEPŠÍ SVETOVÝ FUTBAL NA DIGI JE SPÄŤ!

DIGI Slovakia na jeseň prichádza s futbalovou kampaňou, v ktorej v spolupráci s Danom Heribanom komunikuje štart novej sezóny svetových futbalových líg. Zákazníci si aj naďalej vychutnajú na obrazovkách DIGI SPORTU LaLigu, Bundesligu či Seriu A. Na programe PREMIER SPORT nebude chýbať slávna Premier League. Okrem futbalu má DIGI pre zákazníkov pripravených aj niekoľko obľúbených benefitov a noviniek: televíziu a internet bez viazanosti, 100 % bonus na inštaláciu či DIGI Sport videotéku v aplikácii DIGI GO. V jesennej kampani sa DIGI spája so známym hercom Danom Heribanom.

LIONEL AJ U VÁS DOMA

Významné podujatia, športové zápasy či koncerty sa nedejú iba vo väčších mestách. DIGI vďaka 100% pokrytiu územia prináša zákazníkom svetový futbal a bohatú ponuku programov pre celú rodinu, nech sú kdekoľvek. V tomto duchu sa nesie aj jesenná komunikácia s obľúbeným slovenským hercom Danom Heribanom.

„Aj túto športovú sezónu štartujeme s nabitou ponukou svetového futbalu. Lionel Messi zostal v Barcelone, a tak si ho môžeme spolu užiť na DIGI Sporte. Fanúšikovia boli zvedaví, ako dopadnú prestupové šumy, my sme však boli presvedčení, že vďaka našej širokej ponuke ho naši zákazníci uvidia aj v ďalšej sezóne,“ vysvetľuje Michal Mažár, riaditeľ marketingu a predaja. Jesenná kampaň štartuje 7. septembra na televíznych obrazovkách.

Zákazníci si od 12. septembra vychutnajú live zápasy anglickej Premier League, španielskej LaLigy, talianskej Série A či nemeckej Bundesligy na programoch DIGI Sport a Premier Sport. Okrem širokého výberu športových programov DIGI aj naďalej ponúka filmové, dokumentárne, hudobné či detské programy za dlhodobo výhodnú cenu už od 9,60 EUR mesačne a bez viazanosti.

Všetky informácie o kampani nájdete na www.digislovakia.sk/LIONEL

100 % BONUS NA INŠTALÁCIU A TV BEZ VIAZANOSTI

DIGI Slovakia aj naďalej poskytuje televíznu službu bez viazanosti. Zákazníkom zároveň ponúka 100 % bonus na inštaláciu a satelit. Pri jeho plnom využití zákazník za inštaláciu nič neplatí. Cena TV balíkov aj internetu zostáva nezmenená.

Viac informácií o aktuálnej ponuke zákazníci získajú na infolinke 0850 211 112

alebo na webe www.digislovakia.sk

DIGI Slovakia – televízia a internet bez viazanosti


Close Menu