Letný zraz PBEAT 2022 vo Vysokých Tatrách

You are currently viewing Letný zraz PBEAT 2022 vo Vysokých Tatrách
Prietelia, po čase, ktorý nebol prajný našim stretnutiam, sme začali pripravovať letný zraz PBEAT. Od ostatného sa toho udialo veľa – v spoločnosti, v klube Barcy – a možno aj v osobných životoch. Mysleli sme, že je čas sa nadýchnuť, vyrozprávať sa zo zmien, ktoré sa udiali – s nádejou, že už bude len lepšie aj v tábore blaugranas. Pripravenú ponuku pre vás sme vám ale neposlali.
Paralizovala nás správa desivejšia, než dovtedy prežívané starosti. Okupácia Ukrajiny, vojna nie ďaleko od našich východných hraníc a utrpenie miliónov ľudí. Náš klub, FC Barcelona, vyjadril solidaritu s Ukrajinou a PBEAT sa k vyhláseniu pripojil. A zrazu sa nám zdalo nepatričné organizovať bezstarostné stretnutie, tešiť sa zo života, priateľov, zo znovuzrodenia radosti z hry Barcy. Ako sa rozhodnúť?
Zvažovali sme viacero lokalít – a vybrali sme Vysoké Tatry – Dolný Smokovec a Penzión Valaška (www.penzionvalaska.sk). Termín 3. – 5. jún.2022
Kapacita zariadenia je 55 lôžok (dvojlôžkové, trojlôžkové izby, štyri apartmány a štúdio). Penzión disponuje veľkou záhradou s veľkým grilom a altánkom s hojdačkou, s kreslami a stolom, zadnou záhradou s pahrebiskom, drevenými lavicami a stolmi. Je tam aj vonkajší priestor na športové aktivity. V penzióne je k dispozícii aj malý bar s terasou a biliardovým stolom. Parkovisko a wifi sú bezplatné.
Cena: 70 eur na osobu. Deti do 6 rokov 100% zľava bez nároku na lôžko, deti do 12 rokov 50% zľava.
Po skúsenostiach z minulých zrazov sa nám zdá kapacita zariadenia dostatočná.
Aby sme mohli pobyt objednať záväzne, potrebujeme najneskôr 20. apríla 2022 nahlásiť presný počet účastníkov stretnutia a zaplatiť zálohu.

V prípade záujmu je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom nasledujúceho formulára a zaplatiť poplatok na náš transparentný účet číslo: IBAN: SK75 0900 0000 0050 4070 0071. Do správy pre prijímateľa uveďte prosím meno a priezvisko.


Close Menu