LETNÝ ZRAZ ČLENOV „PENYA BARCELONISTA ESLOVACA dels ALTS TATRAS“

You are currently viewing LETNÝ ZRAZ ČLENOV „PENYA BARCELONISTA ESLOVACA dels ALTS TATRAS“

Vážení členovia, priatelia, s radosťou si vám dovoľujeme oznámiť, že v dňoch 8. – 9.5.2014 sa uskutoční Letný celoslovenský zraz členov PBEAT.

V súlade s našimi pozitívnymi zážitkami z nášho ostatného VZ v Poprade ako aj s Vašim kladným hodnoteniami, sme si dali za cieľ nájsť, pre naše nadchádzajúce letné stretnutie, opäť vhodné miesto nielen z pohľadu geografického (aby sme k nemu mali všetci rovnakú vzdialenosť), ale zároveň aby bolo v krásnom prostredí s možnosťou športovísk a samozrejme aby bolo cenovo prístupné pre Vás – našich členov.

Spomedzi viacerých sa nám nakoniec podarilo zabezpečiť Vzdelávacie a rehabilitačné centrum Prokuratúry SR (ďalej len VaRC) viac klikni na: http://www.ja-sr.sk/node/82´

Miestom konania bude teda vyššie uvedené zariadenie v čarokrásnom prostredí Nízkych Tatier – na Krpáčove, pričom celé stredisko bude počas obidvoch dní k dispozícii výlučne pre naše OZ. Kapacita strediska je cca 90 osôb v 3 a 4-posteľových izbách. Preto v záujme efektívneho využitia strediska budú mať prednosť rodiny s deťmi alebo prípadne dvojice, ktoré sa poznajú a sú ochotní byť spolu na jednej izbe.

V prípade väčšieho záujmu o ubytovanie ako je kapacita zariadenia je hneď vedľa ďalšie ubytovacie zariadenie, kde by sme potom riešili ďalších záujemcov – http://www.polianka.sk/sk/hotel.

UBYTOVANIE: Pre všetkých členov, bude zabezpečené (v prípade záujmu a po predchádzajúcom objednaní ) z 8.-.9. mája 2014, pričom cena za osobu a noc je cca 15 eur (bez rozdielu veku, teda aj pre deti).

Pozor: O ubytovanie je potrebné požiadať emailom na adresu mario.potucek@gmail.com s uvedením mena a priezviska prípadne spolubývajúceho, ako aj s uvedením či žiadate stravu a v akom rozsahu (raňajky, obed, večera), prípadne aj s uvedením s kým vás možno ubytovať, a to najneskôr do 25. apríla 2014.

STRAVOVANIE: Plná penzia v tomto zariadení (raňajky, obec večera) stojí cca 8eur.

Okrem toho je možné využiť aj wellness zariadenie – sauna 5e, bazén 2e a masáže 4/7e. V rámci indorových aktivít je k dispozícii stolný tenis, biliard, šípky a pod.(tiež za poplatky cca 2e).

V rámci strediska je možné využiť športovisko pre tenis, basketbal (betónový povrch), ale aj blízke okolie za účelom turistiky. Okrem toho v rámci objektu je možné využiť aj otvorené ohnisko. Od 20.00 bude k dispozícii bar s reprodukovanou hudbou.

Účastnícky poplatok je stanovený na 5 €, v ktorom je zahrnuté:

  • tombolový lístok; na konci zhromaždenia bude prebiehať tombola o veľmi zaujímavé ceny,
  • darčekové predmety, ktoré nám budú zaslané z Barcelony,
  • darčekové predmety od fanklubu.

Účastnícky poplatok a nocľah sa bude uhrádzať v mieste konania zhromaždenia pri registrácii členov.

Účasť na Výročnom valnom zhromaždení je nevyhnutné potvrdiť do 25.4.2015 na emailovej adrese zraz2014@fcbarca.sk, kde je potrebné uviesť:

  • Meno a priezvisko
  • Identifikačné číslo vo fanklube
  • Futbalový turnaj: Áno/Nie

O ubytovanie je potrebnňe požiadať podľa horeuvedených pokynov emailom na adrese mario.potucek@gmail.com.

OFICIALNY PROGRAM STRETNUTIA (predbežný)

8.5.2014 – štvrtok

– 10.00 – 11.00 príchod účastníkov a registrácia

– 11.00 – 12.00 privítanie, príhovor a oficiálne oznámenie programu, organizačné záležitosti

– 12.00 – 13.00 obed

– 13.00 presun do miesta futbalového zápasu (ihrisko v Dolnej Lehote alebo v Podbrezovej – Skalici). Formát futbalového turnaja bude závisieť od počtu prihlásených členov.

– 16.30 až 18.00 – voľný program na športoviskách pri VaRC. turistika alebo využitie sauny a wellnessu, prípadne využitie indoorových aktivít v stredisku – biliard, stolný tenis, šípky.

– 18.00 ( prípadne aj neskôr) – večera

– 18.45 prejednanie oficiálnych záležitostí PBEAT – ( členstvo a členská základňa, financie, veci súvisiace s FcB, členské karty, predaj lístkov, Vaše dotazy na FcB a pod., zájazdy, stretnutie v Slovinsku, príprava ďalších akcií (koncoročné VZ, iné spoločenské akcie – ples FcB a pod.)

– 20.00 – posedenie v bare alebo podľa počasia možnosť posedenia pri ohni a guláši

9.5.2014 – piatok

– 09.00 – raňajky

– 11.00 – odchod zo strediska domov

Vážení priatelia prípade akýchkoľvek otázok, prosím kontaktujte nášho generálneho sekretára Maria Potúčka – telefonicky 0905 456 398 alebo emailom na vyššie uvedenej adrese mario.potucek@gmail.com.

Na Letnňy zraz sú vítaní všetci členovia Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras, ktorí podali oficiálnu prihlášku prostredníctvom webu www.fcbarca.sk/prihlaska a zaplatili členské na rok 2014.

Tešíme sa na vás

Mediálny partneri: FORCABARCA

Partneri: VIPtransport, Auvid Production, XL Energy Drink, KERAMON Trade, s.r.o.

finalny plagat

 

 


Close Menu