Letný zraz 2020

You are currently viewing Letný zraz 2020

Miesto: Kremenisko – Banská Štiavnica

Termín: 4.- 6. september 2020

Cena: 69 eur – dospelý (celý pobyt, plná penzia), 59 eur – deti do od 4 do 15 rokov (celý pobyt, plná penzia)

deti do 3 rokov zdarma

Priatelia, zvyčajne o takomto čase kompletizuje Výkonná rada PBEAT návrhy členov na lokalitu, kde by sa mal uskutočniť tradičný Letný zraz nášho fanklubu. V tomto roku to bola úloha jednoduchá, pretože počet návrhov neprekročil magickú nulu. Tak sme hľadali my a veríme, že s naším výberom budete spokojní.

Pátranie po peknom a finančne výhodnom zariadení nám uľahčila aj správa od človeka, ktorý sa o našom fanklube dozvedel, je verným fanúšikom Barcy a čo je v tomto prípade dôležité – je majiteľom penziónu Kremenisko v prekrásnom prostredí Banskoštiavnicka. Podľa jeho slov mu bude cťou poskytnúť celý penzión pre ľudí, s ktorými zdieľa rovnakú futbalovú DNA. Aj v tomto roku sme dali dôraz na prívlastok – rodinný. Nebude teda chýbať tradičná tombola, darčeky pre deti, samozrejme futbal, športové zápolenia a turistika podľa záujmu. Veríme, že o dobrú náladu a atmosféru sa postaráme všetci.

Program Letného zrazu upresníme po návšteve zariadenia a zistenia možností na využitie spoločného času. Včas Vás o tom budeme informovať. Zatiaľ Vám ponúkame rámcový program.

4.9. – piatok

Popoludní príchod účastníkov LZ – ubytovanie

19.00 h spoločná večera

Po večeri – kvíz (test), ktorý preverí naše znalosti o futbale a FCB – voľná zábava – tombola.

5.9. – sobota

8.00 – 9.00 – raňajky

9.00 – 12.00 sú na výber varianty:

  • Návšteva Banskej Štiavnice. Individuálne resp. podľa dohody v skupine.
  • Turistika / individuálne: možnosť vybrať si z turistických trás

12.00 – obed

14.00 – 18.00 – futbalový turnaj, deti/dospelí na ihrisku v Banskej Štiavnici

– súťaž pre deti v športových zručnostiach

19.00 – večera

20.00 – voľný program – doplníme

6.9. – nedeľa

8.00 – 9.00 – raňajky

Po raňajkách odchod

Veríme, že o termíne Letného zrazu Vás informujeme v dostatočnom predstihu, aby ste si mohli pracovné či študijné povinnosti zariadiť tak, aby ste sa na LZ mohli zúčastniť.

Uvedomte si prosím, že pri takýchto podujatiach musíme zariadenie rezervovať už v tomto čase na predpokladaný počet ľudí a zaplatiť zálohu.

A je mimoriadne náročné (a nepríjemné zároveň), keď musíme meniť dohodnuté podmienky, resp. – ako sa to stalo už v minulosť – rušiť plánovanú akciu.

Termín prihlasovania: najneskôr však do 21. 8. 2020

Termín na zaplatenie pobytu: najneskôr 21.8.2020

V prípade záujmu je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom nasledujúceho formulára a zaplatiť poplatok na náš transparentný účet číslo: IBAN: SK75 0900 0000 0050 4070 0071. Do správy pre prijímateľa uveďte prosím meno a priezvisko.

Visca Barca y Visca Penya


Close Menu