Letný zraz 2019

Letný zraz 2019

Miesto:       Počúvadlo, Chata Lodiar

Termín:      7. – 9. jún 2019

Cena:         55 eur – dospelý (celý pobyt, plná penzia) – člen, 60 eur nečlen

                  35 eur – deti do 15 rokov (celý pobyt, plná penzia), 40 eur nečlen

                  deti do 3 rokov zdarma (bez nároku na lôžko)

Po roku je tu opäť Letný zraz pre členov PBEAT, ich rodinných príslušníkov a priateľov. Zdôrazňujeme rodinný a priateľský chrakter podujatia (na základe diskusie na ostatnom Valnom zhromaždení PBEAT). Z toho vyplýva aj miesto pobytu – členovia Správnej rady PBEAT zvažovali viacero destinácií a napokon navrhli Počúvadlo – Chatu Lodiar a umožnili členom fanklubu vyjadriť sa k tomu v ankete na FB. Nezaregistrovali sme žiadne pripomienky ani iné návrhy.

Pri rozhodovaní sme prihliadali na slušné podmienky ubytovania, cenu, ktorá by vyhovovali aj rodinám s deťmi, možnosti využitia voľného času pre deti aj dospelých. Chata Lodiar finišovala počas našej návštevy s rekonštrukciou – po jej ukončení budeme prvými hosťami. Na ubytovanie sú k dispozícii aj chatky.

Stravovanie: Raňajky sú formou švédskych stolov. Jedlo na obedy aj večere nám pripravia podľa želenia (radi by sme jedálny lístok navrhli podľa vašich predstáv). Pre rodičov s malými deťmi bude naviac k dispozícii kanvica aj sporák v kuchynke.

Ubytovanie: rozpis izieb poskytneme podľa žiadostí a počtu účastníkov v dostatočnom predstihu.

Voľný čas: Letné zrazy bývajú tradične okolo Dňa detí. Po skúsenostiach z minulých LZ sme termín posunuli na druhý júnový víkend, pretože počas 1. júna  je veľa akcií v mieste bydliska členov fanklubu.

Neprehliadnite! Aby sme pre deti dokázali pripraviť zaujímavý program, potrebujeme včas vedieť – koľko detí a v akom veku sa na LZ zúčastnia. Preto prosíme rodičov, aby záujem zúčastniť sa nahlásili čo najskôr.

Chata Lodiar nám ponúka: v areáli je možné zahrať si futbal, stolný tenis, biliard. K dispozícii je sála a ozvučenie (možnosť diskotéky, zábavy), wellnes bazén, vonkajšie ohnisko so zásobou dreva. Okolitá príroda priam volá po prechádzkach a turistike.

Nechýba bar (otvorený pre nás vždy a podľa potreby), za zmienku stojí aj fakt, že je možné priniesť si na konzumáciu vlastné alkoholické aj iné nápoje 🙂

V zrekonštruovanej Chate Lodiar budeme jedinými hosťami – s podmienkou, o kotrej už bola zmienka: minimálna odsadenosť 60 ľudí.

Veríme, že na rozmýšľanie a prihlásenie sa na LZ máte dostatok času. Vaše návrhy do programu LZ radi zakomponujeme (v rámci možností). Dokážme si, že sme nazaj súčasťou veľkej rodiny blaugrana  – a že je v našich silách viac, než fandenie pred televíznymi obrazovkami.

V prípade záujmu je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom nasledujuceho formulára a zaplatiť poplatok na náš transparentný účet číslo: IBAN: SK75 0900 0000 0050 4070 0071, a to najneskôr do 25. 5. 2019. Cenu máme garantovanú pri účasti minimálne 60 ľudí.

Visca Barça Visca Penya


Close Menu