El Clásico vo footgolfe – reportáž

You are currently viewing El Clásico vo footgolfe – reportáž
Dňa 29.8.2016 sa v Šuranoch v areáli Airport Golf Clube odohralo historický prvé footgolfové El Clásico na Slovensku aj vo svete.

Na turnaji sa zúčastnili aj členovia nášho fanklubu, aj keď v obmedzenom počte vzhľadom na pracovné povinnosti. Svojou účasťou nás poctil aj bývalý slovenský reprezentant Marián Zeman. Fanúšikov Realu Madrid reprezentoval Ján Kozák ml.

Registrácia na turnaj sa začala od 09:00. Po zaregistrovaní boli zostavené jednotlivé flajty do kategórií muži / ženy / juniori. Individuálna časť turnaja začala po 10:00. Ihrisko bolo rozdelené na 18 jamiek. Najlepší výsledok spomedzi oficiálnych členov Penya Barcelonista dosial Vladimír Valalik, ktorý odohral všetky jamky na 77 kopov.
Po individuálnom turnaji malo nasledovať tímové El Clásico, ktoré však bolo zrušené pre nepriazeň počasia. Aby sme sa dozvedeli víťaza historický prvého El Clásica boli spočítané výsledky Jána Kozáka za Real a Mariána Zemana za Barcelonu a k nim sa pripočíali výsledky dvoch najlepších z každého tábora a výsledky najlepšieho oficiálneho člena z madridského a barcelonského fanklubu. Tímové El Clásico vyhrali fanúšikovia Madridu, individuálne to skončilo 6.3 pre barcelončanov.
V mene celej našej Penye ďakujeme Footgolfu Senec a Jurajovi Gubanimu za organizáciu a pozvanie na turnaj. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

Close Menu