El Clásico na Slovensku!

You are currently viewing El Clásico na Slovensku!

Najslávnejšie derby sveta zavíta po prvýkrát aj na Slovensko! Priaznivci slávnych klubov Realu Madrid a FC Barcelona sa rozhodli skrížiť si kopačky nielen v internetových diskusiách, ale aj naživo na zelenej tráve. Prvá myšlienka pritom vznikla ešte na jar minulého roku a skrsla v hlave šéfredaktora Vranovských novín, Ima Maká. Po dlhej sezóne v španielskej lige a nekonečnom vymieňaní si názorov medzi priaznivcami Barcy a Realu sa nakoniec už v uplynulom roku odohralo prvé – skúšobné – Clásico.

Už v nultom ročníku však bola organizácia zápasu na tip top úrovni, keď duel pískali traja rozhodcovia, samozrejmosťou bola aj číselná tabuľa či navarený guláš. Akcia sa nadmieru vydarila a účastníci sa dohodli sa organizácii podujatia vo veľkom.

Záštitu nad podujatím prebrali oficiálne fankluby Realu Madrid a FC Barcelona na Slovensku: La Peña Madridista de Eslovaquia a Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras, ktoré myšlienku organizácie slávneho El Clásica aj na Slovensku prijali s nadšením. Rozbehli sa tak prípravy a výsledkom je skvele pripravená akcia od fanúšikov Barcelony a Realu pre všetkých priaznivcov futbalu!

El Clásico na Slovensku

Termín: 19. júl 2014, 14:00
Miesto konania: Futbalový štadión Tisinec (obec pri Stropkove)

Program

14:00 otvorenie udalosti

– začiatok prípravy gulášu

– prípravy ihriska pre zápas

– vyvesenie vlajok fanklubov na stožiare

18:00 štart zápasu

– v polčase je pripravená súťaž v zahrávaní pokutových kopov pre deti o víťazný pohár

– počas akcie si môžu prítomní návštevníci zadarmo pochutnať na skvelom guláši a klobáskach

Nenechajte si ujsť túto skvelú akciu. Tešíme sa na Vás!

10514767_10204126187864209_1256805826_n


Close Menu