Culés zo Slovenska v Amsterdame

You are currently viewing Culés zo Slovenska v Amsterdame

V dňoch 25.-27.11 2013 sa slovenskí fanúšikovia FC Barcelona a členovia Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras vďaka Cestovnej kancelárii Soren a slovenskému fanklubu zúčastnili ďalšieho zájazdu Ligy majstrov, tentokrát medzi Ajaxom Amsterdam a FC Barcelona.

Cesta začala tradične vo Zvolene, kde nastúpili prví účastníci. Bývalý autobus FC Barcelona, ktorí nás opäť prepravoval, pokračoval v v smere Žilina, Česká republika, Nemecko a Holandsko. Po príchode do Amsterdamu sme si na niekoľko hodín mali možnosť prezrieť centrum mesta, stretnúť sa s ďalšími fanúšikmi a členmi európskych fanklubov FC Barcelona, nasať predzápasovú atmosféru Amsterdamu a vychutnať si dobré jedlo.

Dve hodiny pred zápasom sme sa vydali na očakávaný zápas. Sektor FC Barcelona, v ktorom sme sedeli bol zaplnený takmer do posledného miesta, na prvý oficiálny zápas medzi týmito klubmi sa prišli pozrieť fanúšikovia z celej Európy. Aj napriek nepriaznivému výsledku si všetci fanúšikovia pochvaľovali skvelú atmosféru Amsterdam Areny, fantastické fandenie holandských priaznivcov a komfort štadióna.

Po skončení zápasu sme sa presunuli zo štadióna do nášho autobusu a vydali sa v nočných hodinách v smere na Slovensko. Na diaľnici sme zažili tradičné trúbenie áut, nakoľko všetci mali pocit, že ide o hráčov, ktorí sa presúvajú na letisko.

Nakoľko išlo o posledný zájazd nášho fanklubu v roku 2013, chceme veľmi pekne poďakovať všetkým 150 účastníkom našich troch zájazdov v tomto roku a veríme, že sa spoločne vidíme na ďalších skvelých zápasoch v roku 2014. Prvým zájazdom v roku 2014 bude zájazd na zápas FC Barcelona – Valencia vo februári 2014.

IMG_2793 IMG_2794 IMG_2801 IMG_2803 IMG_2804 IMG_2806 IMG_2807 IMG_2808 IMG_2815

 


Close Menu