Champions Cup 2017 – CAMPEOOOOONES

You are currently viewing Champions Cup 2017 – CAMPEOOOOONES

Tretí ročník Champions Cupu je za nami. A ako sa vraví – do tretice všetko dobré.

Aj keď začiatok turnaja vôbec nevyšiel. Remíza 0:0 v prvom zápase s Chelsea Blues, prehra s Manchester United Devilpage v pomere 0:2 a na záver aj druhá prehra v skupine s fanúšikmi Arsenalu, a to 1:0. S jedným bodom sme obsadili posledné miesto skupiny A.

Do štvrťfinále sme dostali víťaza skupiny B – Rossoneri Cechi E Slovachi, ktorí boli určite milým prekvapením turnaja. Po remíze 0:0 o postupujúcom rozhodovali „jedenástky“ a po výhre 4:3 do semifinále postúpila naša Penya. Štvrťfinálový duel odštartoval „jedenástkovu“ trilógiu.

V semifinále sme sa opäť stretli s fanúšikmi Arsenalu. Aj tento zápas skončil remízou 0:0 a nasledovali pokutové kopy, ktoré sme zvládli lepšie a po výhre 3:2 sme postúpili do finále.

El Clásico vo finále, čo viac si priať ? Vedenie v zápase sa ujali hráči reprezentujúci HalaMadrid.sk po šťastnom góle. Strela, ktorá šla mimo brány sa odrazila od nášho obrancu a skončila v sieti. 1:0 pre HalaMadrid. Vedenie fanúšikov Realu Madrid trvalo približne 6 minút. Autorom vyrovnávajúceho gólu na 1:1 bol Vladimír Valalik. Viac gólov už nepadlo a tak na rad prišli opäť „jedenástky“. Ako táto trilógia dopadla už asi viete? Úspešnejší boli blaugranas a po výhre 3:2 sme sa tešili z prvého miesta.

Fotogalériu nájdete TU

VISCA PENYA !

Vladimír Valalik


Close Menu