Aj ja som Barça!

You are currently viewing Aj ja som Barça!
Inaugurace erbu Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras - 18.8.2014 - Barcelona, Camp Nou - stadion FC Barcelona. Pøed zápasem Trofeu de Gamper: FC Barcelona - Club Leon FC (Mexico).

V tomto roku (11. februára) oslavuje naša Penya 4. narodeniny. A každým rokom rástla nielen členská základňa fanklubu, ale i jeho aktivity. Častejšie sú aj neformálne stretnutia členov, pretože nezdieľať radosti, smútky, nápady a lásku k Barce je dlhodobo nemožné. Aj pred pár dňami sme sa stretli v užšom kruhu v bratislavskom Grémiu a bilancovali minulý rok. Pospomínali sme na pekné chvíle, ale definovali aj nedostatky. Napokon, bez kritického pohľadu niet pokroku. Výsledkom bolo niekoľko nových nápadov. S jedným z nich vás chcem zoznámiť.

Do januára 2017 sa do našej slovenskej barcelonskej rodiny aktívne prihlásilo 290 členov. Je to najvyšší počet k tomuto termínu za celé obdobie existencie našej slovenskej Penyi. Súčasne sme si uvedomili, že v takej veľkej komunite sa istotne skrýva aj veľký ľudský potenciál. 290 hláv, 580 rúk a 290 sŕdc bijúcich v rovnakom rytme.

Pravdou je, že mnohí z nás už majú tak vybudované vzťahy, že si vedia poradiť a pomáhať. Pravdou je však aj to, že viacerí sú skrytí a skromne utajení a ich potenciál je nevyužitý. Mnohí by mohli byť našej Penyi a sebe navzájom prínosom. Disponujú múdrou hlavou, skúsenosťami, invenciu a talentom, či inými schopnosťami.

Možno sa nájdu medzi nami grafici, šikovní organizátori, literáti, fotografi…

Rozhodli sme sa preto urobiť pre nás všetkých návrh. Kto chce odkryť svoje možnosti a schopnosti v prospech našej Penyi, ale aj nás všetkých, má priestor zapojiť sa do vytvorenia databázy schopností a možností našich členov.

Dajme dohromady informácie o nás, našich schopnostiach, možno pracovných aktivitách, záujmoch a kontaktoch.

Napríklad ja: PBEAT 997: Igor Vico – Bratislava – lekár-ortopéd – riadim marketingovú agentúru zameranú na organizáciu vzdelávacích podujatí – vyžívam sa v detailnej organizácii – mám rád športovú históriu – zbieram futbalové odznaky – 0903 762 668 – vico.igor@gmail.com

Toto je súhrn o mne. Pripojte sa aj vy!

Igor Vico, Bratislava

Najrýchlejšia možnosť pridať sa: jasombarca@gmail.com


Close Menu