Pozvánka na Letný zraz a valné zhromaždenie 2018

Pozvánka na Letný zraz a valné zhromaždenie 2018

Vážení členovia, priatelia a priaznivci Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras! Po oslavách 5. výročia nášho fanklubu nás čaká ďalšie, rovnako dôležité podujatie – Valné zhromaždenie PBEAT. Pri jeho príprave brali členovia Výkonného výboru PBEAt do úvahy niekoľko faktov:

  • po skúsenostiach z predchádzajúceho roka, v ktorom sme v krátkom časovom úseku organizovali tri veľké podujatia – Letný zraz, medzinárodný futbalový turnaj a valné zhromaždenie – sme sa rozhodli spojiť Letný zraz a Valné zhromaždenie do jedného termínu. Nie každý sa totiž dokáže uvoľniť z práce či rodinných povinností tak často, aby sa mohol zúčastniť na všetkých akciách.
  • Viacerí pri rozhovoroch konštatujete, že Barca je jedna veľká rodina. Preto sme sa aj v minulosti snažili Letný zraz organizovať predovšetkým aj s programom pre deti členov fanklubu, resp. mladých členov. Túto tradíciu chceme dodržať, a tak sme vybrali termín 1. – 3. júna a okrem vážnych tém, ktorými sa chceme venovať na VZ, chceme pripraviť aj oslavu Dňa detí.
  • Zvažovali sme miesto Letného zrazu a VZ aj na základe návrhov členov, ktoré zazneli na ostatnom stretnutí, v osobných rozhovoroch pri spoločných výjazdoch na domáce zápasy Barcy, prípadne ich odporúčali prostredníctvom FB. Po zistení, že najžiadanejšia Stará Lesná nie je k dispozícii boli v hre zariadenia na strednom a západnom Slovensku. Dôležitú úlohu pri výbere zohrávali aj cena za pobyt, kapacita ubytovania, dostupnosť, podmienky na futbalový turnaj, možnosti zariadenia pre detský program a relax. Po vyčerpaní všetkých možností zostala v hre Radava. Organizovali sme tak medzinárodný futbalový turnaj a krátko po ňom aj VZ, ktoré na základe menšej účasti rozhodlo, že Výročné valné zhromaždenie sa uskutoční v tomto roku. V jeho programe budú dôležité personálne, ekonomické a programové témy, návrh na úpravu Stanov PBEAT, priestor na diskusiu k fungovaniu a smerovaniu PBEAT.

Prijmite preto pozvanie na Výročné valné zhromaždenie PBEAT a Letný zraz, ktoré sa uskutočnia 1. – 3. júna 2018 v penzióne Iveta v obci Radava. Penzión Iveta sa nachádza na južnom Slovensku v okrese Nové Zámky. Leží na okraji malej dedinky s názvom Radava vzdialenej len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska.

PARKOVANIE: v areáli – kapacita 400 osobných áut. Vlaková a autobusová stanica sú len 800m vzdialene od  penziónu.

Penzión má vlastný areál v ktorom sa nachádza viacero športovísk a vybavenie:

– Štandardné trávnaté futbalové ihrisko

– Plážové volejbalové ihrisko

– Tenisové ihrisko s umelým povrchom

– Futbalové ihrisko – umelá tráva

– Športová hala

– Grilovacie miesto s vonkajším bazénom

STRAVA:

V cene sústredení je zakalkulovaná aj strava: Raňajky, Obed, Večera pre deti ponúkame aj desiate a olovranty všetko s pitnym režimom. V prípade, že potrebujete špecialnu stravu ako sú napríklad: bezlepková, vegánska, vegetariánska, laktozová dieta atď stačí nahlásiť a mi sa o to postaráme.

UBYTOVANIE V IZBÁCH:

Všetkých 46 izieb sa nachádza priamo v budove penziónu, každá izba je vkusne zariadená, každá má vlastné soc. zariadenie, TV a pod.

DEŇ DETÍ a FUTBALOVÝ TURNAJ:

Program futbalového turnaja o pohár Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras bude prispôsobený podľa záujmu členov.

CENA:

Cena pre 1 osobu od piatku do nedele – 59 EUR. Deti do 3 rokov majú nárok na ubytovanie bezplatne. V cene je zahrnuté ubytovanie a využitie všetkých služieb penzióna.

Dôležité: Pri prihlasovaní detí uveďte, prosím, aj ich vek, aby sme im vedeli program ku Dňu detí prispôsobiť.

Účasť na podujatí je nevyhnutné potvrdiť a zaplatiť na účet fanklubu č. SK7509000000005040700071 do 25.5.2018 prostredníctvom nasledujúceho formulára:


Close Menu